Hraní místo čekání

Nový ID.7 Tourer GTX:
In-Car aplikace

In-Car aplikace "Hry" promění téměř každé čekání ve voze ID.7 Tourer GTX na krátkou pauzu. Celá řada klasických her ve stylu 90. let dvacátého století Vám tak zkrátí například dobu potřebnou pro nabíjení na pouhý okamžik. Ať už budete hrát solitare, šachy nebo závodní hru "VW Go" - na displeji infotainment systému s úhlopříčkou 12 palců (30,5 cm) si vždy užijete zábavu.

In-Car aplikace "Hry" nejsou předinstalovány, lze si je však zdarma stáhnout a nainstalovat z obchodu In-Car Shop. Jediné, co k tomu potřebujte, je uživatelský účet Volkswagen ID, přihlášení jako hlavní uživatel vozidla a platnou licenci na využívání služeb VW Connect.¹

 

Pro užívání služeb VW Connect a VW Connect Plus ve vozech rodiny ID. je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, ke kterému má vytvořené uživatelské jméno a heslo. Stejné přihlašovací údaje použije při přihlášení ke službám VW Connect/VW Connect Plus. Dále je pro služby VW Connect/VW Connect Plus nutné uzavřít separátní smlouvu se společností Volkswagen AG. Využívání služeb VW Connect pro rodinu vozů ID. není omezeno tříletou lhůtou. Bezplatné využívání služeb VW Connect Plus je omezeno na dobu tří let a po jejím uplynutí lze využívání služeb za poplatek prodloužit. Pro bezplatné využívání služeb VW Connect Plus po celou smluvní dobu je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci na portálu myvolkswagen.net. K tomuto účelu je možné využít také aplikaci Volkswagen., která je k dispozici v obchodě AppStore nebo v Google Play Store. Při pozdější registraci se zkracuje doba, po kterou mohou být služby bezplatně využívány.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.