Infotainment a zábava pro každý okamžik

Rozhraní App-Connect
ve Vašem novém voze ID.7 Tourer GTX

Chcete aplikace z Vašeho chytrého telefonu pohodlně využívat i ve Vašem automobilu? Díky rozhraní App‑Connect¹ je to velmi jednoduché. Jeho prostřednictvím lze totiž vybrané aplikace a obsah ovládat přímo z Vašeho vozu Volkswagen. Prostřednictvím technologií Apple CarPlay nebo Android Auto od společnosti Google², které jsou součástí rozhraní App-Connect, jsou aplikace a obsah z chytrého telefonu přeneseny na displej infotainment systému, kde je ve Vašem zorném poli můžete pohodlně a přehledně ovládat. Velmi snadno tak získáte přístup například k hudbě, zprávám, mapám nebo audioknihám.

 

Rozhraní App-Connect podporuje technologie - Apple CarPlay™, Android Auto™ a MirrorLink®. Aby nebyla odváděna pozornost řidiče od řízení, je povolené spustit v průběhu jízdy pouze certifikované aplikace. Vezměte prosím na vědomí, že v této souvislosti nemusí být některé aplikace podporovány všemi třemi nabízenými rozhraními a že podpora jednotlivých technologií se může lišit v závislosti na zemi, ve které jsou využívány. Informace o kompatibilitě chytrých mobilních telefonů s rozhraním Apple CarPlay™ najdete na adrese apple.com/de/ios/carplay/, s rozhraním Android Auto™ na adrese android.com/intl/de_de/auto/ a s rozhraním MirrorLink® na adrese mirrorlink.com/. Apple CarPlay je ochranná známka společnosti Apple Inc. Android Auto je ochranná známka společnosti Google LLC. MirrorLink je registrovaná ochranná známka konsorcia Car Connectivity Consortium LCC.

V závislosti na zemi, modelu a telefonním operátorovi.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.