Pro milovníky dobrodružství, jež kladou důraz na styl

ID.5 GTX

Nezáleží na tom, zda míříte do hektické dopravy metropole, nebo do idylického horské krajiny: Inovativní dvoumotorový pohon všech kol modelu ID.5 GTX Vám umožní dojet sportovním způsobem do cíle. Zajistí to dva elektromotory, které prostřednictvím jednostupňové převodovky pohánějí zadní, resp. přední kola. Na rozdíl od konvenčního pohonu všech kol neexistuje mezi nápravami žádné mechanické propojení. Dobrou trakci a lepší držení stopy i na sypkém nebo kluzkém terénu zajišťuje také exkluzivní jízdní profil Traction¹, který optimálně přizpůsobuje jízdní vlastnosti Vašeho ID.5 GTX aktuálnímu povrchu vozovky. GTX není výhradně určeno pouze pro jízdu po asfaltových silnicích a lze je využít i mimo zpevněné cesty.

Model ID.5 GTX je efektivní jako každé ID. zrychluje však jako GTI - jeho elektromotory totiž vyvíjejí svou sílu od první otáčky. Pohon všech kol tak může od samého počátku využívat maximální krouticí moment. Abyste mohli nechat starosti všedního dne daleko za sebou máte k dispozici velkou baterii umístěnou v podlaze vozu, která přispívá k vyvážené jízdní dynamice.

Nastavení jízdního profilu Vás podporuje pouze v rámci možností daných systémem.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.