Sportovní charakter do nejmenšího detailu

ID.5 GTX

Výkonný, sportovní, výrazný: ID.5 GTX se svými charakteristickými tvary kupé vyniká ve své třídě. Díky futuristickým 20palcovým kolům z lehké slitiny v exkluzivním designu GTX, liště rámu střechy a lemování C-sloupků v antracitové barvě a černé střeše typické pro model ID.5, která jej odlišuje od ostatních modelů, je jasně rozpoznatelný jako GTX. Další zajímavostí je aerodynamická silueta mírně se svažující zádi vozu s výrazným zadním spoilerem. Tento spoiler dodává špičkovému vozu pro elektromobilitu vzrušující a sportovní vzhled.

Naše automobily jsou sériově vybaveny letními pneumatikami.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.