Světlo pro téměř každou náladu

Ambientní osvětlení
v novém ID.3 GTX

Dodejte Vašemu vozu ID.3 GTX více individuality. V rámci sériové výbavy můžete vybírat z palety 10 barevných odstínů (volitelně je možné vybírat až ze 30 barev), které osvětlí interiér příjemným nepřímým světlem. Zdroje světla jsou mimo jiné v palubní desce, v odkládací přihrádce na mobilní telefon a ve výplních dveří. Zda se rozhodnete pro chladnější nebo teplejší barevné tóny záleží jen na Vás.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.