Progresivní. A na úrovni doby

Aktualizace Over-the-Air ve Vašem novém ID.3 GTX

Také software nového modelu ID.3 GTX je na úrovni doby. Elektromobil je již od výrobce vybaven nejvyšší verzí softwaru a díky tomu máte k dispozici nejenom více funkcí, ale také mimořádně spolehlivé aplikace. Navíc díky aktualizacím Over-the-Air budete mít vždy k dispozici jeho nejnovější verzi.¹ Nová verze softwaru se totiž jednoduše stáhne přes mobilní datové připojení, jakmile aktualizaci potvrdíte v infotainment systému vozu. Ovládání, výkon a komfort jsou tak neustále zlepšovány a automobil se dokonce může "naučit" i nové funkce.

Více o aktualizacích Over-the-Air

 

Na obrázku je interiér modelu ID.5

Pro užívání služeb We Connect a We Connect Plus ve vozech rodiny ID. je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, ke kterému má vytvořené uživatelské jméno a heslo. Stejné přihlašovací údaje použije při přihlášení ke službám We Connect/We Connect Plus. Dále je pro služby We Connect/We Connect Plus nutné uzavřít separátní smlouvu se společností Volkswagen AG. Pro bezplatné využívání služeb We Connect Plus po celou smluvní dobu je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci na portálu myvolkswagen.net. K tomuto účelu je možné využít také aplikaci Volkswagen., která je k dispozici v obchodě AppStore nebo v Google Play Store. Při pozdější registraci se zkracuje doba, po kterou mohou být služby bezplatně využívány. Přesné lhůty doby využívání jsou k dispozici v průběhu aktivace nebo po jejím provedení na portálu myvolkswagen.net. Po uplynutí doby, po kterou lze služby We Connect Plus bezplatně využívat, lze jejich využívání za poplatek prodloužit. Některé mobilní služby online z paketů We Connect / We Connect Plus lze využívat pouze prostřednictvím aplikace Volkswagen. V závislosti na tarifu vašeho mobilního telefonu a zejména v zahraničí mohou při výměně dat přes internet vznikat další náklady (např. roamingové poplatky). Smlouva na využívání mobilních online služeb se uzavírá na dobu určitou a obsah služeb se může v průběhu trvání smlouvy měnit, případně může být omezen. Které služby jsou obsažené v paketech We Connect a We Connect Plus závisí na zemi. Dostupnost služeb je závislá také na modelu vozu, jeho výbavě a nainstalované verzi softwaru. To platí i pro služby od dodavatelů třetích stran. Bližší informace získáte na adrese www.connect.volkswagen.com nebo u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Seznamte se prosím také s aktuálními všeobecnými podmínkami pro využívání digitálních služeb rodinou vozů ID.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít

Nové ID.3 GTX

Seznamte se s novým modelem ID.3 GTX. Přihlaste se k odběru newletteru a žádná nová informace o tomto vozu Vám již neunikne.

  1. 1.

    Prototyp, který je blízký modelu ze sériové produkce. Automobil zatím není součástí prodejní nabídky. Jít nahoru

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen