Golf
Sedadla

V nové voze Golf budete sedět nejenom pohodlně, ale Vaše pozice sezení bude také flexibilní. Díky dělenému a sklopnému zadnímu sedadlu je možné v případě potřeby zvětšit objem zavazadlového prostoru. V závislosti na variantě výbavy jsou sedadla sériově čalouněna látkou nebo mikrovláknem ArtVelours.

Na přání jsou pak k dispozici sedadla čalouněná kůží s aktivní klimatizací, která zajistí v létě chlazení a v zimě příjemné teplo. Díky volitelné masážní funkci pro sedadlo řidiče pak bude sezení ještě komfortnější: Nechte se během Vaší cesty hýčkat a zbavte se napětí každodenního života.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.