Golf
Exteriér

Vše ve vzájemné harmonii. Nový Golf zapůsobí díky osvětlenému logu Volkswagen a elegantním nárazníkům. Prvkem, který na sebe přitahuje pozornost, jsou také nové světlomety a zadní světla s volitelnými dynamickými směrovkami. LED světlomety jsou protáhlejší, opticky výraznější a zužují se směrem ke středu vozu. Golf může být navíc vybaven také novými 3D LED zadními světly, které lze individuálně konfigurovat prostřednictvím infotainment systému. K dispozici jsou tři různé scénáře pro přivítání a pozdrav na rozloučenou, díky nimž Golf získá zcela individuální projev.

V rámci možností daných systémem.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.