Golf
Monitorování okolí vozu Area View

Manévrování v rušném centru města, v podzemních garážích nebo v terénu: Je mnoho situací, kdy se Vám jako řidiči hodí pár očí navíc. Volitelný systém pro monitorování okolí vozu Area View využívá čtyři kamery, které snímají okolí vozu a na displej infotainment systému přenášejí užitečné pohledy. Lépe tak uvidíte například hrany obrubníků nebo vodorovné značení parkovacího místa. A můžete se dokonce podívat i za roh.¹

V rámci možností daných systémem.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít

Nový Golf

Nový Golf

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.