Golf
App-Connect

Rozhraní App Connect¹ Vám umožní ve Vašem automobilu pohodlně využívat aplikace z Vašeho chytrého telefonu. Prostřednictvím rozhraní můžete přenést hudbu, zprávy, mapy nebo audioknihy na displej infotainment systému, kde je můžete ve Vašem zorném poli pohodlně ovládat. Pro připojení chytrého telefonu jsou k dispozici dvě technologie - Apple CarPlayAndroid Auto od společnosti Google. Velmi příjemná je možnost bezdrátového připojení chytrého telefonu, které je k dispozici pro volitelný navigační systém Discover, stejně jako pro rádio Ready 2 Discover.

Více o App Connect

Rozhraní App-Connect podporuje technologie - Apple CarPlay™ a Android Auto™. Odpovědnost za obě technologie nesou společnosti Apple a Google. Společnost Volkswagen AG tak nemůže ovlivnit dostupnost technologií Apple CarPlay a Android Auto v jednotlivých zemích, která se proto může v závislosti na zemi lišit. Informace o kompatibilitě chytrých mobilních telefonů s rozhraním Apple CarPlay™ najdete na adrese https://www.apple.com/de/ios/feature-availability/#apple-carplay a s rozhraním Android Auto™ na adrese https://www.android.com/intl/de_de/auto/. V průběhu trvání smlouvy může dojít ke změnám obsahu nebo k přerušení nabídky funkcí. Aby nebyla odváděna pozornost řidiče od řízení, je povolené spustit v průběhu jízdy pouze certifikované aplikace. Vezměte prosím na vědomí, že v této souvislosti nemusí být některé aplikace podporovány oběma nabízenými rozhraními a že podpora jednotlivých technologií se může lišit v závislosti na zemi, ve které jsou využívány. Informace o kompatibilitě chytrých mobilních telefonů s rozhraním Apple CarPlay™ najdete na adrese https://www.apple.com/de/ios/carplay/ a s rozhraním Android Auto™ na adrese https://www.android.com/intl/de_de/auto/. Apple CarPlay je registrovaná značka společnosti Apple Inc., Android Auto je registrovaná značka společnosti Google LLC.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.