Golf GTI. Propojený se světem

Díky řadě služeb VW Connect,1 které máte k dispozici, se můžete rozhodnout pro plnou konektivitu hned od začátku. Jakmile dokončíte jednorázový aktivační proces a přihlásíte se pomocí svého Volkswagen ID, je používání našich bezplatných inovativních online služeb neuvěřitelně snadné. 

VW Connect1 Vám nejen zpříjemní každodenní život s Vaším vozem Volkswagen, ale také jej učiní pohodlnějším. Umožňuje Vám přístup k důležitým informacím o vozidle a nabízí cenné pohodlí při přivolání poruchy nebo plánování servisu. Pokud chcete svůj Golf GTI otevřít a nastartovat, aniž byste museli hledat klíč, můžete svůj chytrý telefon použít také jako mobilní klíč.

Kromě toho Vám aplikace Volkswagen pro Váš chytrý telefon poskytne na první pohled důležité informace o Vašem voze Volkswagen i mimo domov: můžete například zkontrolovat zbývající dojezd a zda jsou všechny dveře a okna zavřené.

Více o VW Connect

1) Pro užívání služeb VW Connect je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, ke kterému má vytvořené uživatelské jméno a heslo. Stejné přihlašovací údaje použije při přihlášení ke službě VW Connect. Dále je pro službu VW Connect, resp. VW Connect Plus nutné uzavřít separátní smlouvu se společností Volkswagen AG. Pro bezplatné využívání služeb po celou smluvní dobu je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci na portálu www.portal.volkswagen-we.com. Při pozdější registraci se zkracuje doba, po kterou mohou být služby bezplatně využívány.

2) Dodává se pouze v kombinaci s navigačním systémem Discover Pro a s aplikací Volkswagen. Zpočátku bude k dispozici pět uživatelských licencí, které lze získat v průběhu prvních 4 let od uzavření smlouvy na službu VW Connect. Pro předání mobilního klíče je nutné ověření totožnosti jeho odesílatele prostřednictvím metody Volkswagen Ident. Po instalaci na kompatibilním chytrém mobilním telefonu je mobilní klíč vázán k tomuto koncovému zařízení a má omezenou platnost po dobu jednoho roku.

3) Podmínky pro používání mobilního klíče najdete na adrese: https://www.volkswagen.de/de/konnektivitaet-und-mobilitaetsdienste/konnektivitaet/we-connect/komfort.html

4) Pro využívání bezplatné aplikace Volkswagen je nutný chytrý mobilní telefon s podporovanou verzí operačního systému iOS nebo Android a SIM karta umožňující datové přenosy, ke které je uzavřena stávající nebo separátní smlouva s mobilním operátorem.

Zavřít
Menu
Zavřít

Golf GTI

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.