Rozšiřte si Vaše obzory

Panoramatické střešní okno nového vozu Golf GTI

Dokonalý výhled si užijete v případě, že se rozhodnete pro volitelné panoramatické výklopné/posuvné střešní okno s elektrickým ovládáním. Jeho velká prosklená plocha zajistí v interiéru vozu více světla a všem cestujícím neomezený výhled na oblohu. Roleta s elektrickým ovládáním pak chrání před intenzivním slunečním zářením. A jestliže si chcete užívat čerstvý vzduch, stačí přední polovinu střešního okna vyklopit nebo kompletně odsunout dozadu.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít

Nový Golf GTI

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.