Auto, otevři se!

Nový Golf GTI: Keyless Access

Ušetřete si hledání klíčku od vozidla v kapse Vašich kalhot, saka nebo v kabelce: Jestliže máte klíč od vozu u sebe a jste maximálně ve vzdálenosti 1,5 metru od Vašeho nového vozu Golf GTI, odemknou se na přání automaticky všechny dveře i dveře zavazadlového prostoru jako nějakým magickým kouzlem.¹ A klíček od vozu nepotřebujete ani pro nastartování motoru - to se uskuteční stiskem startovacího tlačítka. A v případě, že volitelný zamykací a startovací systém Keyless Access náhodou nefunguje, je pravděpodobné, že klíček asi nemáte ve své kapse - nezůstal náhodou na jídelním stole v kuchyni?

V rámci možností daných systémem.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít

Nový Golf GTI

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.