Výrazný sportovně-elegantní vzhled

Nový Golf GTE: Exteriér

Agilita a aerodynamika. Tyto kvality jsou nejenom přirozenou vnitřní hodnotou vozu Golf GTE, ale lze vnímat i z jeho zevnějšku. Jasným identifikujícím detailem je například modrá ozdobná lišta, která na se přední partii táhne po obou stranách osvětleného loga Volkswagen až k světlometům LED Matrix. Na bocích vozu přitahuje pozornost logo GTE umístěné na předních dveřích. Aby vůz byl slyšet i při jízdě na čistě elektrický pohon v e-Módu při nízkých rychlostech, vydává uměle vytvořený specifický zvuk elektromobilu.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen