We Upgrade. Celou řadu funkcí a systémů vozu Golf lze aktivovat později

We Upgrade

Možnost pozdější individualizace: Funkce vozu Golf bude možné nejenom aktualizovat, ale v mnoha případech - jako funkce z nabídky We Upgrade - také později odemknout. Retrospektivně tak lze aktivovat například adaptivní tempomat ACC, rozpoznávání dopravních značek, dynamické ovládání dálkových světel Light Assist, ambientní osvětlení, navigaci, rozhraní App-Connect (integrace aplikací pro chytré telefony), Wireless App-Connect (bezdrátové připojení aplikací pro iPhone), Wi-Fi hotspot nebo hlasové ovládání online.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.