Váš Golf pojede tam, kam řeknete

Discover Pro

Chcete přehrát další skladbu? Změnit nastavení systému? Zvýšit intenzitu osvětlení? To není žádný problém: Navigační systém Discover Pro, který se dodává na přání, můžete ovládat zcela jednoduše pomocí doteku nebo hlasu. K výbavě tohoto systému patří displej s úhlopříčkou 10 palců (25,4 cm), nainstalované mapy Evropy, šest reproduktorů a příjem rádia v pásmu FM. Dále dva USB porty (USB-C) a rozhraní pro připojení chytrého telefonu přes protokol bluetooth. Žádné přání tak nezůstává nesplněné.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.