Bezdrátové rozhraní App-Connect

Infotainment a zábava pro každou příležitost

Volitelné rozhraní App-Connect¹ umožňuje komfortní využívání aplikací i dat uložených ve Vašem mobilním telefonu. Hudba, zprávy, navigační mapy nebo audio knihy jsou přenášeny na displej infotainment systému, jehož prostřednictvím je lze přímo ve Vašem zorném poli ovládat. Pro připojení Vašeho chytrého telefonu jsou k dispozici tři technologie - Android Auto™ od Google, Apple CarPlay™ a MirrorLink®. Mimořádně příjemné je používání rozhraní Apple CarPlay™, které umožňuje bezdrátové spojení s navigačním systémem Discover Media nebo Discover Pro.

App-Connect sdružuje tři technologie - Apple CarPlay™, Android Auto™ od Google a MirrorLink®. Aby nedocházelo k odvádění pozornosti od dění v silničním provozu, je možné v průběhu jízdy spustit pouze certifikované aplikace. Na adrese www.volkswagen.de/mobiltelefon si můžete zjistit, se kterou z uvedených technologií je Váš chytrý telefon kompatibilní. Vezměte prosím na vědomí, že některé aplikace nemusí být kompatibilní se všemi třemi technologiemi a podpora jednotlivých technologií se může lišit v závislosti na zemi, ve které jsou využívány. Aktuální informace o kompatibilitě nových mobilních telefonů i těch, které jsou již na trhu, najdete na adrese www.volkswagen.de/mobiltelefon. Další informace pro rozhraní Apple CarPlay™ najdete na adrese https://www.apple.com/de/ios/carplay/, pro rozhraní Android Auto™ na adrese https://www.android.com/intl/de_de/auto/ a pro rozhraní MirrorLink® na adrese https://mirrorlink.com/.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.