Golf Variant
Upgrades

Možnost dodatečné individualizace: Golf Variant je vybaven celou řadou funkcí, které lze nejenom aktualizovat, ale jako funkce Upgrades¹ také dodatečně aktivovat. V závislosti na výbavě můžete dodatečně aktivovat například následující volitelné funkce:

  • Navigační funkci pro rádio Ready 2 Discover
  • Regulaci dálkových světel Light Assist
  • Ambientní osvětlení (více barev)
  • Ambientní osvětlení (efektní funkce)
  • Adaptivní tempomat ACC
  • Hlasové ovládání, resp. hlasového asistenta
  • Rozpoznávání dopravních značek
  • Rozhraní App-Connect²

Dostupnost konkrétních funkcí závisí na vozidle a jeho modelu.

Více o Upgrades

Pro získání funkcí Upgrades je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, uzavřenou platnou smlouvu pro využívání služeb VW Connect/We Connect a aby proběhlo ověření vlastnictví vozu, které znamená přiřazení uživatelského účtu ke konkrétnímu vozidlu. Dále je nezbytně nutné, aby vozidlo bylo vybavené technickými funkcemi, softwarem a hardwarem potřebným pro funkce Upgrades, které mohou být závislé na modelovém roku a datu výroby. Příslušné funkce Upgrades pro dané vozidlo si jeho hlavní uživatel může prohlédnout v infotainment systému pod položkou menu In-Car Shop nebo v obchodě Volkswagen Connect Webshop na adrese shop.volkswagen-we.com. Placené produkty z nabídky funkcí Upgrades lze v obchodě Volkswagen Connect Shop, stejně jako v obchodě In-Car Shop získat prostřednictvím uvedeného způsobu platby. Dostupnost funkcí Upgrades se může v obchodech Webshop a In-Car Shop lišit. Informace týkající se funkcí Upgrades a jejich dostupnosti získáte rovněž u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Funkce aktivované prostřednictvím Upgrades jsou vázány k vozidlu, mohou je využívat všichni jeho řidiči, ale nelze je přenést do jiného automobilu.

Rozhraní App-Connect podporuje technologie - Apple CarPlay™ a Android Auto™. Odpovědnost za obě technologie nesou společnosti Apple a Google. Společnost Volkswagen AG tak nemůže ovlivnit dostupnost technologií Apple CarPlay a Android Auto v jednotlivých zemích, která se proto může v závislosti na zemi lišit. Informace o kompatibilitě chytrých mobilních telefonů s rozhraním Apple CarPlay™ najdete na adrese https://www.apple.com/de/ios/feature-availability/#apple-carplay a s rozhraním Android Auto™ na adrese https://www.android.com/intl/de_de/auto/. V průběhu trvání smlouvy může dojít ke změnám obsahu nebo k přerušení nabídky funkcí. Aby nebyla odváděna pozornost řidiče od řízení, je povolené spustit v průběhu jízdy pouze certifikované aplikace. Vezměte prosím na vědomí, že v této souvislosti nemusí být některé aplikace podporovány oběma nabízenými rozhraními a že podpora jednotlivých technologií se může lišit v závislosti na zemi, ve které jsou využívány. Informace o kompatibilitě chytrých mobilních telefonů s rozhraním Apple CarPlay™ najdete na adrese https://www.apple.com/de/ios/carplay/ a s rozhraním Android Auto™ na adrese https://www.android.com/intl/de_de/auto/. Apple CarPlay je registrovaná značka společnosti Apple Inc., Android Auto je registrovaná značka společnosti Google LLC.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.