Golf Variant
Rádio a navigace

Rádio Ready 2 Discover

Rádio Ready 2 Discover¹ se šesti reproduktory a centrálním reproduktorem pro infotainment systém je zárukou vynikajícího akustického zážitku. Díky rozhraní App-Connect, včetně App-Connect Wireless, jež podporuje technologie Apple CarPlay a Android Auto², můžete navíc prostřednictvím displeje infotainment systému přímo ovládat vybrané aplikace běžící na Vašem chytrém telefonu. Digitální panel přístrojové desky Digital Cockpit Pro s možností konfigurace Vám pak přímo ve Vašem zorném poli zobrazuje jízdní data.

Další výbava a funkce rádia Ready 2 Discover:

 • Dotykový displej s úhlopříčkou 12,9 palce (32,2 cm) a senzorem přiblížení
 • Sériová podpora příjmu digitálního signálu DAB+ pro čistý příjem
 • USB-C porty (s nabíjecím výkonem 45 W)
 • Telefonní rozhraní s protokolem Bluetooth
 • Příprava pro pozdější aktivaci navigační funkce Discover³

 

Navigační systém

Volitelný navigační systém Discover¹ zajistí intuitivní navigaci. Systém je vybaven rozpoznáváním dopravních značek, příjmem rádia v pásmu FM a příjmem digitálního rádia DAB+. K dispozici máte také celý svět online služeb z nabídky paketu VW Connect Plus.¹ Díky rozhraní App-Connect, včetně App-Connect Wireless, jež podporuje technologie Apple CarPlay a Android Auto², navíc prostřednictvím displeje infotainment systému můžete přímo ovládat vybrané aplikace běžící na Vašem chytrém telefonu. Digitální panel přístrojové desky Digital Cockpit Pro s možností konfigurace Vám pak přímo ve Vašem zorném poli zobrazuje jízdní data.

Další výbava a funkce navigačního systému Discover:

 • Dotykový displej s úhlopříčkou 12,9 palce (32,2 cm)
 • 6 reproduktorů
 • Centrální řečový reproduktor
 • USB-C porty (s nabíjecím výkonem 45 W)
 • Telefonní rozhraní s funkcí indukčního nabíjení
 • Hlasový asistent IDA s integrací ChatGPT

Pro užívání služeb VW Connect/We Connect je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, ke kterému má vytvořené uživatelské jméno a heslo. Stejné přihlašovací údaje použije při přihlášení ke službám VW Connect/We Connect. Dále je pro služby VW Connect, resp. VW Connect Plus nutné uzavřít separátní smlouvu se společností Volkswagen AG, a to buď na portálu www.myvolkswagen.net nebo pomocí aplikace Volkswagen, která je k dispozici v AppStore nebo v Google Play Store. Pro bezplatné využívání služeb VW Connect Plus/We Connect Plus po celou smluvní dobu je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci na portálu www.myvolkswagen.net nebo pomocí aplikace Volkswagen, která je k dispozici v AppStore nebo v Google Play Store. Při pozdější registraci se zkracuje doba, po kterou mohou být služby bezplatně využívány.

Pro užívání služeb VW Connect a VW Connect Plus je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, ke kterému má vytvořené uživatelské jméno a heslo. Stejné přihlašovací údaje použije při přihlášení ke službám VW Connect/VW Connect Plus. Dále je pro služby VW Connect/VW Connect Plus nutné uzavřít online separátní smlouvu se společností Volkswagen AG na adrese www.myvolkswagen.net nebo prostřednictvím aplikace Volkswagen, která je k dispozici v obchodě AppStore nebo v Google Play Store. Pro bezplatné využívání služeb VW Connect/VW Connect Plus po celou smluvní dobu je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci na portálu myvolkswagen.net. K tomuto účelu je možné využít také aplikaci Volkswagen, která je k dispozici v obchodě AppStore nebo v Google Play Store.

Pro zákazníky využívající služby VW Connect nebo VW Connect Plus: Využívání mobilních služeb online je možné prostřednictvím integrovaného připojení k internetu. Pro využívání služeb Internetové rádio, WiFi hotspot a Alexa - v případě, že jsou k dispozici - mohou být placená data zajišťována externím mobilním poskytovatelem Cubic Telecom a využívána v rámci pokrytí signálem mobilní sítě v mnoha evropských zemích. Data obsažená v těchto paketech mohou využívat všichni cestující ve voze. Informace o podmínkách, cenách a podpoře v jednotlivých zemích získáte na adrese https://vw.cubictelecom.com. O podmínkách pro Českou republiku se prosím informujte u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Alternativně je možné využívat Internetové rádio, WiFi hotspot a Alexa - v případě, že jsou k dispozici - prostřednictvím mobilního zařízení (například chytrého telefonu), které podporuje funkci mobilního WiFi hotspotu. V tomto případě jsou příslušné služby přístupné pouze na základě stávající nebo separátní smlouvy mezi Vámi a mobilním operátorem a pouze v rámci pokrytí signálem mobilní sítě. V závislosti na tarifu podle platné smlouvy s mobilním operátorem mohou při přenosu dat z internetu - zejména v zahraničí - vznikat dodatečné náklady (např. za roaming).

Pro zákazníky využívající služby We Connect nebo We Connect Plus: Využívání mobilních služeb online je možné prostřednictvím integrovaného připojení k internetu. Pro využívání streamovacích služeb jednotlivých In-Car aplikací, stejně jako WiFi hotspotu mohou být placená data zajišťována externím mobilním poskytovatelem Cubic Telecom a využívána v rámci pokrytí signálem mobilní sítě v mnoha evropských zemích. Data obsažená v těchto paketech mohou využívat všichni cestující ve voze. Informace o podmínkách, cenách a podpoře v jednotlivých zemích získáte na adrese https://vw.cubictelecom.com. O podmínkách pro Českou republiku se prosím informujte u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Alternativně je tyto služby možné využívat prostřednictvím mobilního zařízení (například chytrého telefonu), které podporuje funkci mobilního WiFi hotspotu. V tomto případě jsou příslušné služby přístupné pouze na základě stávající nebo separátní smlouvy mezi Vámi a mobilním operátorem a pouze v rámci pokrytí signálem mobilní sítě. V závislosti na tarifu podle platné smlouvy s mobilním operátorem mohou při přenosu dat z internetu - zejména v zahraničí - vznikat dodatečné náklady (např. za roaming).

Pro využívání bezplatné aplikace Volkswagen je nutný chytrý telefon s podporovanou verzí operačního systému iOS nebo Android a SIM karta umožňující datové přenosy, ke které je uzavřena stávající nebo separátní smlouva s mobilním operátorem. Které služby jsou obsažené v paketech VW Connect a VW Connect Plus nebo We Connect a We Connect Plus závisí na zemi, ve které jsou využívány. Dostupnost služeb je závislá také na modelu vozu, jeho výbavě a nainstalované verzi softwaru. To platí i pro služby od dodavatelů třetích stran. Smlouva na využívání těchto služeb se uzavírá na dobu určitou a obsah služeb se v průběhu trvání smlouvy může měnit, případně může být omezen. Bližší informace získáte na adrese connect.volkswagen-we.com nebo u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Informace o mobilních tarifech získáte u Vašeho mobilního operátora.

Dodává se pouze v kombinaci s rádiem Composition, Composition Colour a Composition Media a Ready 2 Discover nebo s navigačním systémem Discover Media, Discover Pro a Discover Pro Max. Rozhraní App-Connect podporuje technologie - Apple CarPlay™ a Android Auto™. Odpovědnost za obě technologie nesou společnosti Apple a Google. Společnost Volkswagen AG tak nemůže ovlivnit dostupnost technologií Apple CarPlay a Android Auto v jednotlivých zemích, která se proto může v závislosti na zemi lišit. Informace o kompatibilitě chytrých mobilních telefonů s rozhraním Apple CarPlay™ najdete na adrese https://www.apple.com/de/ios/feature-availability/#apple-carplay a s rozhraním Android Auto™ na adrese https://www.android.com/intl/de_de/auto/. V průběhu trvání smlouvy může dojít ke změnám obsahu nebo k přerušení nabídky funkcí. Aby nebyla odváděna pozornost řidiče od řízení, je povolené spustit v průběhu jízdy pouze certifikované aplikace. Vezměte prosím na vědomí, že v této souvislosti nemusí být některé aplikace podporovány oběma nabízenými rozhraními a že podpora jednotlivých technologií se může lišit v závislosti na zemi, ve které jsou využívány.

Informace o kompatibilitě chytrých mobilních telefonů s rozhraním Apple CarPlay™ najdete na adrese https://www.apple.com/de/ios/carplay/ a s rozhraním Android Auto™ na adrese https://www.android.com/intl/de_de/auto/. Apple CarPlay je registrovaná značka společnosti Apple Inc., Android Auto je registrovaná značka společnosti Google LLC.

Pro získání funkcí Upgrades je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, uzavřenou platnou smlouvu pro využívání služeb VW Connect/We Connect a aby proběhlo ověření vlastnictví vozu, které znamená přiřazení uživatelského účtu ke konkrétnímu vozidlu. Dále je nezbytně nutné, aby vozidlo bylo vybavené technickými funkcemi, softwarem a hardwarem potřebným pro funkce Upgrades, které mohou být závislé na modelovém roku a datu výroby. Příslušné funkce Upgrades pro dané vozidlo si jeho hlavní uživatel může prohlédnout v infotainment systému pod položkou menu In-Car Shop nebo v obchodě Volkswagen Connect Webshop na adrese shop.volkswagen-we.com. Placené produkty z nabídky funkcí Upgrades lze v obchodě Volkswagen Connect Shop, stejně jako v obchodě In-Car Shop získat prostřednictvím uvedeného způsobu platby. Dostupnost funkcí Upgrades se může v obchodech Webshop a In-Car Shop lišit. Informace týkající se funkcí Upgrades a jejich dostupnosti získáte rovněž u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Funkce aktivované prostřednictvím Upgrades jsou vázány k vozidlu, mohou je využívat všichni jeho řidiči, ale nelze je přenést do jiného automobilu.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.