Design, který potěší. Zejména v případě, že mu dáte vyniknout.

Exteriér

Při pohledu na přední partii vozu Golf Variant okamžitě zaujmou LED světla pro denní svícení a směrová světla, která jsou integrována do hlavních halogenových světlometů, stejně jako nárazník, který je lakovaný v barvě vozu. K dalším detailům, které na sebe přitahují pozornost, patří mřížka chladiče a vstupy vzduchu v klasické černé barvě.

Zadní partie pak rovněž zapůsobí jedinečným dojmem - od dveří zavazadlového prostoru s integrovaným spoilerem a dvoudílným krytem nárazníku s dělenými LED koncovými světly, přes integrované odrazky, až po černý difuzor se zrnitým povrchem. Stylový design završují výrazné podélné střešní nosníky, které zajišťují jisté ukotvení větších přepravovaných předmětů. Pro linie výbavy Trendline a Comfortline se dodávají sériově v černé barvě. Pro linii Highline jsou pak sériově eloxovány stříbrnou barvou, která může být na přání i pro linii Comfortline.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/interior (not final) Created with Sketch.