Infotainment a zábava pro každou příležitost

Volitelné rozhraní App-Connect¹ umožňuje komfortní využívání aplikací i dat uložených ve Vašem mobilním telefonu. Hudba, zprávy, navigační mapy nebo audio knihy jsou přenášeny na displej infotainment systému, jehož prostřednictvím je lze přímo ve Vašem zorném poli ovládat. Pro připojení Vašeho chytrého telefonu jsou k dispozici dvě technologie - Android Auto™ od Google a Apple CarPlay™. Mimořádně příjemné je používání rozhraní Apple CarPlay™, které umožňuje bezdrátové spojení s rádiem Ready 2 Discover nebo s navigačním systémem Discover Media, resp. Discover Pro. Rozhraní App-Connect je možné zakoupit a aktivovat i po pořízení vozidla jako funkce Upgrades prostřednictvím obchodu In-Car Shop, který je součástí infotainment systému.

1) Rozhraní App-Connect podporuje technologie Apple CarPlay™ a Android Auto™. Aby nebyla odváděna pozornost řidiče od řízení, je povolené spustit v průběhu jízdy pouze certifikované aplikace. Vezměte prosím na vědomí, že v této souvislosti nemusí být některé aplikace podporovány oběma nabízenými rozhraními a že podpora jednotlivých technologií se může lišit v závislosti na zemi, ve které jsou využívány. Informace o kompatibilitě chytrých telefonů s rozhraním Apple CarPlay™ najdete na adrese https://www.apple.com/de/ios/carplay/ a s rozhraním Android Auto™ na adrese https://www.android.com/intl/de_de/auto/.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.