Menu
Zavřít

Volkswagen Fleet Výhody pro
podnikatele a firemní zákazníky

 

Podnikáte? Využijte zvýhodnění
již při nákupu jednoho vozu

Protože podporujeme drobné podnikatele i velké firmy, u vybraných modelů nabízíme cenové zvýhodnění již při nákupu jednoho vozu v podobě Podnikatelského bonusu.

Pro jeho získání stačí podnikat jako fyzická či právnická osoba a vůz pořídit za účelem podnikání. Neváhejte a obraťte se na svého autorizovaného prodejce Volkswagen, který Vás seznámí s podrobnými podmínkami.

Podnikatelský bonus
je aktuálně dostupný pro tyto modely

Podmínky podnikatelského bonusu

  • Bonus lze čerpat do maximálního počtu 5 vozidel jednoho podpořeného modelu na jeden subjekt

  • Lze kombinovat se zvýhodněním na Servisní balíčky

  • Lze kombinovat se značkovým financováním

  • Lze kombinovat se zvýhodněním při výkupu na Protiúčet

  • Lze kombinovat s velkoodběratelskou podporou

  • Uvedené procentuální slevy jsou vztaženy na ceníkovou cenu vozu

 

Rádi se postaráme o celou Vaši flotilu

Při odběru 2 a více vozidel v průběhu alespoň 12 po sobě jdoucích měsíců Vás čeká cenové zvýhodnění. Nejlepší na tom je, že se náš velkoodběratelský koncept nevztahuje jen na odběr osobních vozů Volkswagen, ale zajímavé zvýhodnění na nákup získáte i v kombinaci s našimi dalšími značkami Volkswagen Užitkové vozy, Audi a SEAT. Tyto výhody při uzavření velkoodběratelské smlouvy je možné využít jak při využití některé z možností financování, tak při platbě v hotovosti.

A to není vše! Oceníme i Vaši věrnost v případě, že od nás budete odebírat vozy nejen rok, ale déle. I za to Vás čeká další cenové zvýhodnění.

Pokud máte v České republice více poboček či dceřiných společností, není nutné vyřizovat veškeré smluvní záležitosti jen s jedním autorizovaným prodejcem, protože velkoodběratelskou smlouvu můžete uzavřít hned s několika autorizovanými prodejci naráz. Záruka sjednaných podmínek na kterémkoliv prodejním místě v ČR je samozřejmostí.

Věříme, že v naší nabídce najdete optimální řešení pro Váš vozový park. Vyberte si preferované modely v našem konfigurátoru nových vozů. V případě jakýchkoliv dotazů se můžete kdykoliv obrátit buď na některého ze sítě našich autorizovaných prodejců nebo přímo na naše fleetové specialisty pomocí následujícího formuláře.

Kontaktujte nás

Nepodnikáte? Nabízíme řadu akčních nabídek pro všechny zákazníky. Stačí si vybrat.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen