Menu
Zavřít

Výhody pro
podnikatele a firemní zákazníky

Výhody pro
podnikatele a firemní zákazníky

Podnikáte? Využijte zvýhodnění
již při nákupu jednoho vozu

Protože podporujeme drobné podnikatele i velké firmy, nabízíme cenové zvýhodnění již při nákupu jednoho vozu v podobě Podnikatelského bonusu. Podnikatelský bonus lze využít na maximálně 5 vozů každé modelové třídy.

Pro jeho získání stačí podnikat jako fyzická či právnická osoba a vůz pořídit za účelem podnikání. Neváhejte a obraťte se na nás.

Podnikatelský bonus
je aktuálně dostupný pro všechny modely

Všechny modely minimálně s 4% bonusem


Podnikatelský bonus pro všechny modely Volkswagen začíná na 4 % z ceníkové ceny. Pokud plánujete odebrat 2 a více vozů během 12 měsíců, využijte náš velkoodběratelský koncept, díky kterému získáte vyšší cenové zvýhodnění.

Vybrané modely s bonusem 6 % a více

Podnikatelský bonus pro modely Tiguan Allspace, Passat, Arteon a Arteon Shooting Brake začíná na 6 % z ceníkové ceny. Pokud plánujete odebrat 2 a více vozů během 12 měsíců, využijte náš velkoodběratelský koncept, díky kterému získáte vyšší cenové zvýhodnění.

Podmínky podnikatelského bonusu

  • Bonus lze čerpat do maximálního počtu 5 vozidel jednoho podpořeného modelu na jeden subjekt

  • Lze kombinovat se zvýhodněním na Servisní balíčky

  • Lze kombinovat se značkovým financováním

  • Lze kombinovat se zvýhodněním při výkupu na Protiúčet

  • Uvedené procentuální slevy jsou vztaženy na ceníkové ceny nových vozů
  • Tato nabídka se nevztahuje na akční modely Limited
  • Podnikatelský bonus není kombinovatelný s velkoodběratelskou podporou

 

Rádi se postaráme o celou vaši flotilu

Při odběru 2 a více vozidel v průběhu alespoň 12 po sobě jdoucích měsíců vás čeká další cenové zvýhodnění. Nejlepší na tom je, že velkoodběratelský koncept se nevztahuje jen na odběr osobních vozů Volkswagen, ale atraktivní zvýhodnění na nákup získáte i v kombinaci s dalšími značkami Volkswagen Užitkové vozy, Audi, SEAT a Cupra. Tyto výhody při uzavření velkoodběratelské smlouvy je možné využít jak při využití některé z možností financování, tak při platbě v hotovosti.

A to není vše! Oceníme vaši věrnost i v případě, že budete vozy odebírat déle než jeden rok. I za to vás čeká další cenové zvýhodnění.

Pokud máte v České republice více poboček či dceřiných společností, není nutné vyřizovat veškeré smluvní záležitosti jen s jedním autorizovaným prodejcem, protože velkoodběratelskou smlouvu můžete uzavřít hned s několika autorizovanými prodejci naráz. Záruka sjednaných podmínek na kterémkoliv prodejním místě v ČR je samozřejmostí.

Věříme, že v naší nabídce najdete optimální řešení pro váš vozový park. Vyberte si preferované modely konfigurátoru nových vozů. V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obrátit buď na některého ze sítě našich autorizovaných prodejců nebo přímo na naše fleetové specialisty pomocí následujícího formuláře.

Kontaktujte nás

Nepodnikáte? Nabízíme řadu akčních nabídek pro všechny zákazníky. Stačí si vybrat.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen