Menu
Zavřít
Start Video

 

ID. Buzz

Spoluvytváření budoucnosti mobility pro nás znamená elektromobilitu pro každého. S maximální svobodou, nadšením a individualizací. Vyvíjíme automobily, které ukazují, jací jsou lidé, jež v nich jezdí. A jaký vedou život. Pracujeme proto na velkých myšlenkách i malých detailech, které přinesou lepší budoucnost pro všechny.

Všude doma


Ať už se jedná o kompaktní vůz, CUV nebo limuzínu - naše ID. modely jsou dokonale přizpůsobeny Vašim potřebám a jedinečným způsobem odrážejí Váš pohled na svět. Například jako koncept ID. Buzz. S touto dodávkou s elektrickým pohonem přinášíme legendární ikonu Bulli zpět do budoucnosti. Dáváme Vám tím ještě větší svobodu k objevování světa. Nemusíte se tak vzdát svého dobrodružného ducha, a to bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Protože se v případě modelu ID. Buzz jedná o koncepční studii, budete si muset ještě chvíli počkat, než se stane realitou v sériové výrobě. Ale, jak známo, očekávání přináší vždy tu největší radost.

ID. Buzz. Vybavený našimi nejlepšími nápady, nově definuje to, čím by měl automobil současnosti být: špičkou vývoje, mobilním domovem a prostorem pro kreativitu. Na přání se ID. Buzz dokonce může naučit Vaše oblíbené skladby. A zná nejlepší způsob, jak Vás na Vašich cestách podporovat. Například svou variabilní koncepcí prostoru a spoustou místa pro Vaši rodinu i dobrodružství. Vydejte se na výlet do přírody a přenocujte pod hvězdami.

Pomocí Head-up displej s rozšířenou realitou (AR) se hravě přesunete i na ta nejvzdálenější místa. Náhle ucítíte vítr a mořský vzduch. Vzpomínky se stanou realitou. Stejně jako se rozsvítí oči modelu ID. Buzz, když Vás prostřednictvím svých inteligentních LED světlometů přivítá osobním pozdravem.

Sofistikované využití elektřiny


ID. Buzz se značkou Volkswagen je přítelem celé rodiny. A Váš věrný společník při zvládání stresu každodenního života. Elektromobil vybaven vším, co potřebujete k usnadnění Vašeho života: moderní komfort, zcela nový design interiéru a v ne příliš vzdálené budoucnosti také plně automatizovaný jízdní mód. Z řidiče se pak stane spolujezdec. Získáte tak svobodu dělat to, co Vás inspiruje.

 

Dobrodružství skryté v zavazadlovém prostoru

Prostorový zázrak

Abyste ve Vašem vozu ID Buzz byli co nejvíce flexibilní., věnovali jsme velkou pozornost optimálnímu využití prostoru. Velký zavazadlový prostor nabízí dostatek místa pro skvělé nápady. A pokud budete chtít, můžete několika snadnými úkony získat v interiéru ještě více úložného prostoru - zcela jednoduše díky flexibilní koncepci sedadel.

Nejmodernější design pro ty, kteří určují směr vývoje

AR head-up displej

ID. Buzz předurčuje směr vývoje. Jeho AR head-up displej zobrazuje pokyny navigačního systému přímo před vozem. A díky rozšířené realitě (augmented reality) ukazují šipky vždy přesně tam, kam máte jet. Vy tak dojedete do cíle Vaší cesty, aniž byste přitom spustili pohled od dění na vozovce.

Váš pohled spočívá na tom podstatném

LED oči

Namísto typických kruhových světlometů je ID. Buzz vybaven inteligentními LED světlomety, jež připomínají oči a které interaktivně komunikují s řidiči a chodci. Pokud se například chystáte odbočit, světlomety se natočí v požadovaném směru. A pokud ID. Buzz zaregistruje chodce nebo cyklistu na okraji vozovky, může se na něj dokonce "podívat" a decentně na sebe upozornit prostřednictvím světelné signalizace. Docela prozíravé, že?

Nově vyvinutý volant

Touchpad

ID. Buzz lze řídit velmi snadným způsobem, protože vše je zcela intuitivně zaměřeno na řidiče. V kabině nejsou žádná tlačítka ani ovladače. Díky dotykové ploše (touchpadu) na volantu postačí pro ovládání funkcí vozu jen lehký dotyk. K tomu, aby mohlo začít Vaše další dobrodružství, tak stačí pouze jedno lehké ťuknutí na volant.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen