Menu
Zavřít

Zábava
na úrovni doby

Zábava
na úrovni doby

Je cestování na prázdniny nuda? Pak tedy využijte přístup ke všem oblíbeným streamovacím službám, službě internetového rádia a službám infotainmentu. Přes Wi-Fi hotspot mohou Vaše děti surfovat až na osmi zařízeních současně. Pro každé z nich tak bude k dispozici oblíbený program. Nezní to dobře?

Streamování médií

 

Streamovací služby Apple Music a Tidal můžete nyní využívat přímo přes infotainment systém Vašeho vozu Volkswagen.* Stačí se jen přihlásit svými přístupovými údaji a během jízdy si pak můžete užívat skvělou zábavu.

 

* Využívání služby je podmíněno dostatečným objemem dat. Data si lze zakoupit přímo z vozidla u externího poskytovatele mobilních služeb Cubic Telecom nebo přes vlastní datové připojení zákazníka (tethering na chytrém mobilním telefonu). 

Internetové rádio

 

To je hit - všechny výhody internetového rádia můžete nyní využívat také ve Vašem voze Volkswagen. Díky službě internetové rádio* se vyhledávání a přehrávání živého vysílání rádiových stanic i podcastů stane hračkou. A v případě, že se dostanete mimo dosah signálu vysílání analogového rádia, funkce hybridního rádia automaticky a plynule přepne na online zdroj signálu.

 

* Pro využívání internetového rádia je nutné mít sjednaný tarif s datovým paketem např. u společnosti Cubic Telecom nebo lze streamovat prostřednictvím tetheringu z vlastního chytrého mobilního telefonu.

Wi-Fi hotspot

 

Integrovaný Wi-Fi hotspot* zajistí Vám i Vašim spolucestujícím stabilní připojení k internetu a to až pro osm koncových zařízeních. Díky praktickému zakoupení datových paketů přes infotainment systém si pak zachováte kontrolu nad čerpáním dat.

 

* Pro využívání Wi-Fi hot spotu je nutné mít sjednaný tarif s datovým paketem např. u společnosti Cubic Telecom nebo lze využívat tethering z vlastního chytrého mobilního telefonu.

 

S našimi datovými pakety od společnosti Cubic Telecom budete stále online 

 

Zajistěte si pro Váš Volkswagen rychlý internet - jednoduše a přehledně

Více informací

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen