Menu
Zavřít

Přehled o vozidle.
Vše, co potřebujete vědět

Přehled o vozidle.
Vše, co potřebujete vědět

Ležíte v posteli a hlavou se Vám honí myšlenky: Zhasnul jsem světla? Zamknul jsem dveře? Naštěstí si s tím již nemusíte dělat starosti. Stačí, když se podíváte do aplikace Volkswagen ve Vašem chytrém mobilním telefonu. Ta Vám také ukáže, kde je Váš vůz zaparkovaný. A před tím, než se vydáte na cestu, Vás rovněž informuje o stavu vozidla nebo o blížícím se termínu servisní prohlídky. Jen řídit musíte ještě sami.

Dveře a světla

 

Pomocí funkce Dveře a světla se můžete ujistit, že dveře Vašeho vozu Volkswagen jsou zamčené a parkovací světla jsou zhasnuta. Stačí jeden pohled a získáte uklidňující pocit jistoty.

 

Jízdní data

 

Funkce Jízdní data analyzuje Vaše jízdní chování a poskytuje informace například o průměrné spotřebě paliva.

Poloha parkování

 

Služba Poloha parkování Vám ukáže, kde se Váš automobil nachází. Stačí se jen jednou dotknout displeje Vašeho chytrého mobilního telefonu. Aplikace Vám případně také ukáže, jak se k vozidlu nejrychleji dostanete.

Stav vozidla

 

K dispozici máte všechny podstatné údaje o vozidle, ať jste kdekoli. Například zbývající dojezdová vzdálenost, aktuální stav počítadla kilometrů nebo upozornění, že je nutné dobít baterii vozu.

Digitální palubní kniha

 

Váš Golf Vám nabízí spoustu technických funkcí a možností. Proto je palubní kniha ke Golfu k dispozici nejen v tištěné podobě nebo jako palubní kniha online, ale také jako předinstalovaná aplikace přímo v systému infotainmentu Vašeho vozidla. Díky digitální palubní knize najdete rychlé, přehledné a srozumitelné odpovědi na své otázky - interaktivně a snadno přímo v systému infotainmentu svého vozidla.

Zavolejte nám


Máte otázky, nápady nebo chcete poskytnout zpětnou vazbu? Pak neváhejte a zavolejte nám na číslo:

800 142 244

K dispozici jsme Vám 24 hodin denně. V případě, že Váš operátor toto číslo nepodporuje, zavolejte prosím na číslo +420 296 180 992. Cena za volání závisí na tarifu podle platné smlouvy. Při volání ze zahraničí mohou vznikat dodatečné náklady za roaming.

Můžete nám také napsat e-mailovou zprávu na:
weconnect-support(kwfat)volkswagen(kwfdot)de

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen