Volkswagen Touran: App-Connect

 

Díky softwarovému rozhraní App-Connect¹ jsou na displeji ve středové konzole paralelně zobrazovány speciální aplikace běžící na Vašem iPhonu nebo chytrém mobilním telefonu a které tak lze v průběhu jízdy pohodlně využívat. Aplikace jsou přenášeny na displej rádia, resp. navigačního systému a mohou tak být prostřednictvím jeho dotykové obrazovky v zorném poli řidiče pohodlně ovládány. Aby nebyla za jízdy odváděna pozornost řidiče od situace v dopravě, mohou být v průběhu jízdy využívány pouze aplikace, které jsou kompatibilní s rozhraním App-Connect¹, jako např. "Think Blue. Trainer.", "Shared Audio", "Drive & Track" nebo "My Guide". Využívány mohou být rovněž aplikace, které nemají přímý vztah k automobilu, jako např. internetové rádio nebo služby poskytující zprávy. Volkswagen v současnosti podporuje tři rozhraní pro připojení chytrých mobilních telefonů - MirrorLink™, CarPlay™ od společnosti Apple a Android Auto™ od společnosti Google.

  

 

1) Dodává se pouze v kombinaci s rádiem "Composition Media" nebo navigačním systémem "Discover Media". Kompatibilní s technologiemi MirrorLink™, CarPlay™ a Android Auto™. Technologie CarPlay™ a Android Auto™ nejsou v České republice podporovány. Vezměte prosím na vědomí, že standard App-Connect v současnosti podporuje již velké množství modelů chytrých mobilních telefonů. Volkswagen úzce spolupracuje s předními výrobci mobilních telefonů pro zajištění široké podpory a zrychlení implementace technologie App-Connect. Aktuální informace o kompatibilitě nových mobilních telefonů i těch, které jsou již na trhu, najdete na adrese http://volkswagen-carnet.com.

Díky softwarovému rozhraní App-Connect jsou - v závislosti na použité technologii - na displeji ve středové konzole paralelně zobrazovány speciální aplikace běžící na Vašem chytrém mobilním telefonu. Tyto užitečné aplikace se značkou Volkswagen můžete pomocí dotykové obrazovky infotainment systému také ovládat. V závislosti na použité technologii a aplikaci je možné využít rovněž ovládání pomocí hlasových pokynů.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím