Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Touran Rodina je pěkná jízda. Užijte si ji.

Více variability pro Váš rodinný život.

Touran zanechá dojem - a platí to i v případě, že se z něj díváte na okolní svět. Více světla i lepší výhled totiž zajistí panoramatické výklopné/posuvné střešní okno, které je největší ve své třídě (výbava na přání). Pod jeho kompaktními vnějšími rozměry, které jsou velmi praktické v městském prostředí, se skrývá inteligentní koncepce interiéru. Kromě skvělého výhledu z vozu poskytuje Touran rovněž spoustu místa pro nohy všech cestujících, což je významný přínos pro komfort zejména při cestování na dlouhé vzdálenosti.

Galerie

Seznamte se s pozoruhodnými detaily vozu Touran z různých úhlů pohledu.

Seznamte se s pozoruhodnými detaily vozu Touran z různých úhlů pohledu.

Infotainment

App-Connect

Váš Volkswagen se promění na chytrý mobilní telefon na kolech.

Nové a praktické služby i užitečné aplikace - to je svět, který přináší systém Car-Net. Ať už se jedná o individuální navigaci, nebo propojení Vašeho automobilu s Vaším chytrým mobilním telefonem - Váš Touran lze na přání vždy spolehlivě připojit do sítě.

Rádia a navigační systémy

Je dobré, když si můžete vybrat své spolujezdce.

Ve Vašem voze Volkswagen si sami určíte, co budete poslouchat. Vybírat přitom můžete ze dvou rádií - s vyladěnými reproduktory, snadným ovládáním a mnoha možnostmi připojení. Alternativně si můžete vybrat jeden ze dvou nabízených navigačních systémů, které splní každé multimediální přání.

Klimatizace "Pure Air Climatronic"

Zajistí Vám individuální cestovní klima.

Příliš horko, příliš chladno nebo snad něco mezi tím? Najít tu správnou teplotu zejména v případě, že v autě cestuje více osob, může být poměrně složité. Díky třízónové klimatizaci "Pure Air Climatronic" patří diskuse o nastavení teploty minulosti.

Sedadlo ergoActive

Když Vám Vaše záda leží na srdci.

Sedadla ergoActive, která jsou součástí výbavy na přání, zajistí vysoký komfort sezení. K výbavě sedadel ergoActive patří rovněž vyhřívání. Na místě řidiče je sedadlo navíc doplněno masážní funkcí. Sedadlo řidiče nebo obě přední sedadla si můžete pohodlně přizpůsobit a zajistit tak úlevu svým zádům.

Telefonování ve voze

S oběma rukama na volantu budete telefonovat bezpečněji.

Buďte k zastižení, i když právě sedíte za volantem. Díky telefonnímu rozhraní "Comfort" nebo "Premium" můžete mít při telefonování obě ruce na volantu a vše tak budete mít jistě pod kontrolou.

 

Volkswagen Media Control

Vy řídíte auto, Vaši spolujezdci ovládají hudbu.

Rozhraní Volkswagen Media Control umožňuje Vašim spolucestujícím ovládání infotainment systému, a to zcela jednoduše prostřednictvím tabletu, který funguje jako dálkové ovládání.

Asistenční systémy

ACC & Front Assist

I v husté dopravě můžete zůstat zcela v klidu.

Přáli jste si někdy mít asistenta, který by za Vás sledoval dopravu před vozidlem? Díky automatické regulaci odstupu ACC a systému kontroly okolí vozu "Front Assist" včetně funkce nouzového brzdění City, která je rovněž součástí paketu, můžete cestovat naprosto uvolněně.

"Side Assist" včetně "Lane Assist"

Udržujte své vozidlo v jízdním pruhu a zachovejte si přitom přehled.

Díky varování před vozidly, která se nacházejí vedle a za Vaším vozem Volkswagen můžete lépe odhadnout situaci a minimalizovat tím potenciální riziko. Systém "Side Assist" v kombinaci s asistentem "Lane Assist" Vás může varovat nejenom prostřednictvím optické signalizace, ale také pomocí protipohybu volantu.

Asistent pro couvání s přívěsem "Trailer Assist"

Ulehčete si couvání s přívěsem.

Při couvání s přívěsem za Vás může Váš automobil převzít ovládání volantu. Asistent pro couvání s přívěsem "Trailer Assist", který je součástí výbavy na přání, Vás zbaví stresu při manévrování s přívěsem.

 

 

Multikolizní brzda

Po nehodě by už nemělo dojít k žádným dalším kolizím.

Multikolizní brzda, která je součástí sériové výbavy, přispívá k tomu, aby po kolizi už žádné další srážky nenastaly. Úkolem systému je zajistit, aby po nehodě již nedošlo k dalším kolizím, resp. aby se zabránilo nebezpečí smyku. Multikolizní brzda v rámci možností daných systémem zajistí, aby Váš Volkswagen co nejrychlejším způsobem zastavil.

 

Efektivita

TDI

Užijte si velkou sílu při nízké spotřebě paliva.

Hodně a rádi cestujete, můžete však přitom mít nízkou spotřebu paliva? Naše naftové TDI motory jsou vybavené technologií Common Rail a jsou optimalizované na efektivitu, krouticí moment a výkon.

TSI

Rozhodněte se pro kombinaci radosti z jízdy a racionálního myšlení.

Benzinové motory TSI jsou dokonalým spojením výkonu a hospodárnosti. Maximální krouticí moment si u nich můžete užívat již při nízkých otáčkách.

BlueMotion Technology

Když hospodárnost má pro Vás tu nejvyšší prioritu.

Rozhodnete-li se pro vůz Volkswagen, který je vybavený opatřeními BlueMotion Technology, získáte automobil, který díky vzájemně sladěným inteligentním optimalizačním opatřením spotřebuje méně paliva. Nepochybně Vás proto potěší, že opatření BlueMotion Technology jsou u vozu Touran již součástí sériové výbavy.

Volba jízdního profilu

Váš Volkswagen se přizpůsobí Vašemu jízdnímu stylu.

Prostřednictvím volby jízdního profilu, která se dodává na přání, přizpůsobíte jízdní vlastnosti vozu Vašemu jízdnímu stylu a také charakteru vozovky a situaci v dopravě. Můžete tak jezdit dynamickým i ekonomickým způsobem.

Komfort

Integrované dětské sedačky

Vaše ratolesti mohou sedět na komfortních místech.

Touran může být na přání vybaven až dvěma integrovanými dětskými sedačkami. Komfort si mohou užít i Vaši nejmenší pasažéři.

Sedm sedadel

Vy budete flexibilní a Vaši spolucestující si budou užívat pohodlí.

Rodina, přátelé, kolegové: Je-li k dispozici až sedm sedadel, tak si každý najde své místo. A díky systému pro usnadnění nastupování "Easy Entry" se i cestující na sedadlech ve třetí řadě dostanou pohodlně na svá místa.

Další postup