Menu
Zavřít

Ve Vašem voze Touareg máte k dispozici celý svět služeb Car-Net

Ve Vašem voze Touareg máte k dispozici celý svět služeb Car-Net

Připojený do sítě. Touareg

Internet a digitální spojení se staly součástí našeho každodenního života. Proč by tomu tedy mělo být jinak, když sedíte v automobilu? Ve voze Touareg jsou proto mobilní služby online Car-Net součástí sériové výbavy, a navíc jsou povýšeny na novou úroveň - maximální konektivitu.

Komfort

Cestování bez stresu

Díky službám Car-Net budete mít rychleji k dispozici kvalitnější informace. Do cíle Vaší cesty se tak dostanete uvolnění a komfortnějším způsobem - pojedete přitom totiž po trase, která se přizpůsobuje aktuální situaci v dopravě. V průběhu jízdy si můžete na přání nechat přečíst zprávy, prostřednictvím internetového rádia můžete poslouchat oblíbenou stanici, a to i mimo oblast pokrytou signálem, a při parkování ušetříte čas - v parkovacím domě nebo na parkovišti v cílové destinaci budete totiž přímo navedeni k volnému parkovacímu místu.

V reálném čase

Vždy o krok napřed

Díky inteligentnímu a prediktivnímu výpočtu trasy bude Vaše navigace ještě efektivnější a Vy tak získáte výhodu. Od počátku jízdy je na základě informací z dopravního serveru v reálném čase permanentně přizpůsobována trasa jízdy aktuální situaci v dopravě. Vy tak do cíle cesty pojedete vždy po optimální cestě.

Bezpečnost

Je dobré vědět, že v případě nouze máte zajištěnu pomoc

Nouzové volání, které bude při aktivaci airbagu nebo napínače pásu automaticky odesláno do asistenční centrály Volkswagen, ukazuje, jak důležité může být v případě nouze inteligentní připojení k síti. I díky havarijnímu volání a zabezpečovacímu zařízení online se "Security & Service" stará nonstop o Vaši bezpečnost. 

Zábava

Oblíbené aplikace můžete nyní využívat i ve Vašem autě

Ve voze Touareg můžete díky rozhraní App-Connect propojit Váš chytrý mobilní telefon s infotainment systémem a v průběhu jízdy využívat celou řadu aplikací. Rozhraní Volkswagen Media Control navíc Vašim spolucestujícím dává možnost podílet se na tvorbě hudebního programu.

Služby Guide & Inform Premium

Vyhledání zajímavých zvláštních cílů ve Vašem okolí, nejaktuálnější informace o dopravě přímo z internetu a mnoho dalších služeb. Součástí exkluzivního paketu Guide & Inform Premium pro Touareg je rovněž služba Internetové a hybridní rádio, která Vám zajistí zábavu bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Díky Výpočtu trasy online, zobrazení okolí ve vybraných městech v 3D perspektivě, satelitním snímkům a postupným aktualizacím navigačních map je navigace ještě inteligentnější a přehlednější. A aktuální zprávy lze nejenom zobrazit, ale můžete si je nechat také pohodlně přečíst.

Internetové & hybridní rádio

Zábava bez hranic

Ať už se nacházíte kdekoli - díky internetovému rádiu se už nemusíte zříkat svých oblíbených rozhlasových stanic a podcastů. Pokud se při konvenčním rozhlasovém příjmu dostanete z dosahu vysílače, funkce hybridního rádia přejde automaticky z příjmu pozemního signálu na streamování na internetu. A Vaše oblíbená stanice poběží bez přerušení dál. 

Abyste mohli využívat služby Internetové a hybridní rádio, musí být použito vlastní datové připojení.

 

Inteligentní navigace

Do cíle dojedete s úsměvem

Navigace je ve voze Touareg ještě inteligentnější a přehlednější. Služba Výpočet trasy jízdy online od počátku nepřetržitě vyhodnocuje předpovědi o vývoji dopravní situace a vypočítává optimální trasu. Vy díky tomu dorazíte do cíle naprosto uvolněně. Možnosti zobrazení navigace ve městě ve 3D perspektivě, stejně jako fotorealistické satelitní snímky zajišťují tu nejlepší orientaci a sama navigace se tak stává novým zážitkem.

Wi-Fi hotspot

Pohodlné připojení

Obzvlášť při dlouhých jízdách autem se už nechce nikdo zříkat výhod internetu. Touareg Vám nabízí integrovaný Wi-Fi hotspot a umožňuje Vám a Vašim spolujezdcům používat internetové připojení - bez ohledu na to, zda se má poslat e-mail, streamovat film nebo má být vyžádán stav utkání oblíbeného klubu: Surfujte v pohodě až na 8 koncových zařízeních. Aby bylo možné využívat WLAN hotspot, musí být použito vlastní datové připojení.

Security & Services

Díky "Security & Service" budou Vaše cesty pohodlnější. Balíček služeb Car-Net Vám nabízí mobilní přístup k důležitým funkcím vozidla a spojuje flexibilitu s transparentností pro dosažení ještě většího pohodlí. Ať již jde o plánování termínů servisu, havarijní volání, nezávislé topení online nebo zabezpečovací zařízení online, Vaše osobní služby Vám pomohou téměř v každé situaci a poskytnou Vám všechny důležité informace o Vaší mobilitě.

Služba nouzového volání

Jsme tu pro Vás. S tím si můžete být jisti

Služba Nouzové volání Vám pomůže v případě vážné nehody. Při nehodě, při které dojde například k aktivaci airbagů, se automaticky přivolá pomoc. Poté, co Váš Volkswagen zaregistruje náraz, naváže spojení s centrem tísňového volání Volkswagen a odešle důležité informace, které jsou předány záchranné službě. Centrum tísňového volání lze kontaktovat také manuálně stisknutím tlačítka.

Služba plánování termínu servisu

Náš servis: dokonale přizpůsobený Vašim potřebám

Abyste si v klidu mohli užívat maximální radost z jízdy, pomáhá Vám Volkswagen i při koordinaci termínů servisních prohlídek. Jakmile uplyne doba servisního intervalu, jsou odeslána data o Vašem vozidle do vybraného servisu. Ten Vás následně kontaktuje a Vy si pohodlně dojednáte termín návštěvy servisu.

Online alarm

Když se stane něco nepříjemného, víte o tom okamžitě

Můžete být v klidu, protože Váš Volkswagen hlídá sám sebe. V případě, že dojde k pokusu o vloupání do vozidla, může Vám aplikace We Connect poslat zprávu, ve které Vás informuje o podrobnostech. Zprávu je možné poslat na Váš telefon nebo prostřednictvím e-mailu.

Nezávislé topení online

Vyhřátý ještě před započetím jízdy

Se službou "Nezávislé topení online" můžete pohodlně zahřát interiér svého vozidla přes aplikaci We Connect. Naprogramujte jednoduše dobu svého příštího odjezdu nebo si vytvořte praktický týdenní plán - a Vaše topení bude spolehlivě nastaveno podle Vašich potřeb.

Upozornění: Pouze v kombinaci s volitelným vybavením nezávislého topení. 

Přehled o Vašem voze Touareg budete mít všude

Stažení aplikace Volkswagen

Seznamte se se všemi výhodami služeb VW Connect a Car-Net v jedné aplikaci. Stačí si stáhnout aplikaci Volkswagen pro operační systém ve Vašem chytrém mobilním telefonu a propojit ji s Vaším vozem Volkswagen.

App Store 

Play Store 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen