Menu
Zavřít

Co potřebujete pro využívání služeb Car-Net¹

Co potřebujete

Pro využívání služeb Car-Net Guide & Inform potřebujete ve svém Volkswagenu navigační systém. To zahrnuje "Discover Media" a "Discover Pro" a také "Innovision Cockpit" určený pro Touareg.

Pro balíček služeb Car-Net "Security & Service" potřebujete oproti tomu pouze službu nouzového volání a můžete ho rovněž využívat jako "App-Connect" neomezeně s rádiem "Composition Media".

V kombinaci s navigačním systémem "Discover Pro" Vám doporučujeme také telefonní rozhraní "Business", které Vám umožní nastavit ve svém Volkswagenu WLAN hotspot. Vy i Vaši spolujezdci tak můžete velmi dobře využívat výhod všestranných nabídek Car-Net.

Mnoho služeb lze ovládat přes smartphone pomocí aplikace Volkswagen. V kombinaci se systémem infotainmentu může například zajišťovat přístup k internetu, který potřebujete pro využívání Car-Net. Pro jednotlivé funkce jsou vyžadovány také technické komponenty ve vozidle, např. zabezpečovací zařízení proti krádeži pro službu "Zabezpečovací zařízení online". 

V závislosti na vozidle máte k dispozici různé balíčky služeb, které si můžete zakoupit (pokud jste tak již neučinili při koupi svého vozidla Volkswagen) přes aplikaci Volkswagen nebo přes svoji osobní část myVolkswagen pro zákazníky. Pokud jsou splněny technické předpoklady, potřebujete uživatelský účet Volkswagen ID, který si vytvoříte v několika krocích.

- Navigační systém "Discover Media", "Discover Pro" nebo "Discover Premium"

- Autorádio "Composition Media" (omezeno)

- Smartphone se systémem Android™ nebo iPhone® s přístupem na internet

- Paket služeb Car-Net

- Uživatelský účet Volkswagen ID

 

Chcete-li pohodlně využívat mobilní služby online odkudkoli, přihlaste se svým Volkswagen ID do části myVolkswagen pro uživatele nebo do aplikace Volkswagen a poté se zaregistrujte u svého vozidla. Pokud jste si ještě nevytvořili Volkswagen ID, budete provedeni registrací krok za krokem.

myVolkswagen

Využívání přes aplikaci Volkswagen

Po provedení registrace si můžete přehledně zobrazovat a ovládat vybrané funkce služeb Car-Net v části myVolkswagen pro zákazníky nebo přes aplikaci Volkswagen ve svém mobilním koncovém zařízení. Zde přejdete ke stažení aplikace:

Stáhnout z App Store

Stáhnout z Google Play

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen