Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím
Zavřít

#NowYouCan Čistě elektrické ID.3

 

Nová éra začíná

S modelem ID.3 začíná nová, dynamická éra ve světě elektromobility. Elektrizující výkon ve spojení s nejmodernějším designem a dojezdovou vzdáleností, která uspokojí každodenní nároky. To vše pro lidi, kteří hledají změnu. Budoucnost je připravena. Nastupte si.

První – na první pohled:
exkluzivní speciální edice modelu ID.3 1ST

Exkluzivní detaily modelu ID.3 1ST, každému již při prvním pohledu ukazují, kdo je první: Počínaje plaketou 1ST a nápadným designem zadního sloupku přes sponu "1ST" na volantu a pedály v designu "Play & Pause", až po speciální uvítání na displeji - toto je Vaše speciální edice, s níž můžete jako zákazník naší nabíjecí služby We Charge v prvním roce od registrace nabíjet baterii vozu po celé Evropě zdarma.²

Rezervujte si ID.3 1ST už teď

ID.3
Pozdraví Vás. Elektrizuje Vás. Dojede s Vámi dále.

ID.Light

Velmi chytré: inteligentní koncepce osvětlení.

Baterie a dojezdová vzdálenost

Vysoký výkon. Rychlé nabíjení.

Pozdrav

ID.3 říká "Ahoj". Prostřednictvím světel.

Komfort

AR Head-up-Display

Hravý pohled do budoucnosti. A také na silnici.

Volitelný průhledový displej AR Head-up-Display zobrazuje užitečné informace přímo do zorného pole čelního skla a usnadňuje Vám ovládání vozu. Ukáže Vám například, jak musíte odbočit, nebo doporučí, ve kterém pruhu byste měli jet. Projekce na čelním skle i jízda po asfaltu se přitom jeví jako jedna realita. Jízda je tak každý den ještě pohodlnější.

ID.Light

Velmi chytré: inteligentní koncepce osvětlení

ID.Light s Vámi vizuálně komunikuje a v kombinaci s volitelným navigačním systémem Vám pohodlnějším způsobem ukazuje cestu. Prostřednictvím světla a blikajícího směrového ukazatele Vám doporučuje změnu jízdního pruhu. Může Vás také varovat a v případě, že se nacházíte ve špatném jízdním pruhu, Vás z něj vyvede. Používáte-li hlasové ovládání, obdržíte zpětnou vazbu prostřednictvím světelného signálu, který reaguje na Váš hlas. Jakmile opustíte svůj vůz ID.3, ID.Light Vám pomocí inteligentních světelných signálů dá pozdrav na rozloučenou.

Panoramatické střešní okno

Krásný detail

Panoramatické střešní okno, které zasahuje téměř přes celou šíři střechy, je díky své ohromné prosklené ploše samo o sobě atraktivním detailem. Ještě krásnější je pak volný výhled na nebe. Tónované sklo okna navíc zajišťuje příjemnou teplotu v interiéru, a to i za jasného slunečného dne.

Hlasový asistent

Vše pod kontrolou. Na Váš povel.

Mačkání tlačítek v průběhu jízdy patří minulosti. Už nemusíte spouštět oči od dění na vozovce, protože vše můžete snadno ovládat pomocí intuitivního hlasového ovládání. Např. rádio, volitelný navigační systém nebo Váš telefon. Stačí pouze říct "ahoj ID" - a systém Vás pochopí.

e-Technologie

Baterie a dojezdová vzdálenost

Vysoký výkon. Rychlé nabíjení.

Ráno pohodlně dojedete do kanceláře, když jste po cestě vysadili děti ve škole a večer zase jedete zpět - s nabíjením baterie tedy není žádný problém. To hravě zvládnete s každou ze tří možných velikostí baterie určených pro ID.3. Vybírat můžete z kapacit 45 kWh, 58 kWh nebo 77 kWh.

Zrychlení

Nové vnímání rychlosti

Stresují Vás semafory? Ve voze ID.3 k tomu už není důvod. Od teď se každé stání před semaforem promění na skutečnou zábavu. Každý semafor je jako nová startovní čára, ze které prudce akcelerujete. Už žádné řazení a žádné zpomalení. Prostě jen konstantní dynamické zrychlení a plný krouticí moment od první otáčky. Zažijte mobilitu budoucnosti a zcela novou podobu radosti z jízdy, kdy jste při rozjíždění zatlačeni do sedadla. Sériové modely jsou k dispozici ve třech variantách baterie: s kapacitou od 45 kWh⁴ do 77 kWh⁴.

Nabíjení

Zrychlení nabíjení

Výhodou elektromobilů je, že je lze nabíjet téměř všude - doma z domovní zásuvky nebo z volitelného wallboxu, na parkovištích s nabíjecími stanicemi, u prodejců a v servisech Volkswagen i u dalších prodejců automobilů a na mnoha čerpacích stanicích. Počet nabíjecích míst se navíc každý den zvětšuje. To vytváří zcela novou flexibilitu nabíjení. 

Design

Pozdrav

ID.3 říká „Ahoj“
Svými světly

ID.3 Vás pozná, jakmile se k němu přiblížíte s klíčem od vozu, který je součástí volitelného zamykacího a startovacího systému bez přímého použití klíče "Keyless Advanced". Stylové, světlomety LED Matrix, které jsou součástí výbavy za příplatek, se krátce rozsvítí, jako by na Vás mrkaly. Modelu ID.3 tak propůjčují téměř lidské chování. Světlo ID.Light v interiéru Vás pak bezprostředně přivítá. Zpočátku zazní tichý zvuk, díky kterému budete chtít okamžitě vyrazit. A jakmile opustíte svůj vůz ID.3, ID.Light Vám pomocí světelných signálů dá pozdrav na rozloučenou.

Exteriér

Méně auta. Více ID.

Podtrhují futuristický vzhled modelu ID.3: Volitelné přední světlomety LED Matrix, nově navržené logo Volkswagen a další světelná linie, která z obou stran navazuje na logo. Futuristický vzhled modelu ID.3 začíná vpředu a končí na zadní partii. Jeho tvary jsou prostě dokonalé.

Interiér

Tak co? Líbí se Vám interiér?

Zcela nově navržený design má své pokračování také v interiéru, který je futuristický, pohodlný a současně přehledný. K tomu přispívají atraktivní sedadla, dostatek prostoru pro nohy, absence středového tunelu a velký dotykový displej, stejně jako ID.Light, společně s osvětlením "Ambiente", které si můžete individuálně přizpůsobit.

Ambientní osvětlení

Jasná volba: příjemné barvy, jež přispívají k uvolněné jízdě.

Dodejte Vašemu ID.3 více individuality. Vyberte si z deseti sériově dodávaných oblíbených odstínů osvětlení (na přání je k dispozici 30 barev) a ponořte interiér do příjemného světla, které kromě jiného osvětluje přístrojovou desku, odkládací přihrádku na mobilní telefon (na přání) a dveře. Ať už se jedná o chladnější nebo teplé barvy osvětlení - vše máte ve svých rukou.

Ještě více o modelu ID.3

ID.3 zaujme svým inteligentním, výrazným designem – řidiče, spolujezdce i ty, kteří ho pozorují zvnějšku.

Vlastnosti ID.3

IQ.DRIVE

Rádia a navigační systém