Menu
Zavřít

Bezpečnost. Rychlá pomoc na vyžádání

Bezpečnost. Rychlá pomoc na vyžádání

Jedete do přírody a máte defekt pneumatiky? Je to jen zdržení. Místo abyste se stresovali, aktivujte pouze volání v případě poruchy a bude pro Vás zajištěna pomoc. V dobrých rukách jste i v případě, že Vaše vozidlo rozpozná nehodu. V kritické situaci bude totiž automaticky přivolána pomoc. Navíc Vám bude až do příjezdu vozu záchranné služby poskytována osobní péče přes telefon. Tak vypadá bezpečnost.

Služba nouzového volání v případě nehody

 

Prostřednictvím služby Nouzového volání Vám bude poskytnuta pomoc v kritické situaci. V případě vážné nehody, například dojde-li k aktivaci airbagu, bude automaticky přivolána pomoc. Jestliže Váš Volkswagen identifikuje nehodu, služba naváže spojení s centrem tísňového volání společnosti Volkswagen, které předá důležité informace záchranné službě. Spojení s centrem tísňového volání lze navázat také manuálně stisknutím příslušného tlačítka.

Volání v případě poruchy

 

V případě poruchy vozidla budeme rychle u Vás. Volání v případě poruchy aktivujete prostřednictvím stisku tlačítka; současně tím havarijní službě pošlete také svou aktuální polohu a data o vozidle. Náš odborník Vám následně pomůže zjistit příčinu poruchy nebo Vám v případě, že problém nelze vyřešit okamžitě, pošle mobilní servis.

 

Online alarm

 

Můžete být naprosto v klidu, protože Váš Volkswagen se o sebe umí postarat sám. V případě pokusu o vloupání do vozu dostanete prostřednictvím aplikace Volkswagen upozornění na Váš chytrý mobilní telefon nebo je Vám zaslána e-mailová zpráva.

 

* Pouze v případě, že je vozidlo vybavené alarmem.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen