Polo Neobyčejně bezpečné. Neobyčejně inovativní.

Ví, jak zapůsobit svou bezpečností.

Ve voze Polo Vás jen tak něco nevyvede z míry. Je totiž vybavené tolika asistenčními systémy jako nikdy dříve. Ty dokážou permanentně sledovat vozovku, varovat řidiče a v mezních situacích dokonce zasáhnout. Avšak bez ohledu na to, jak moc si budete cestování užívat, Polo Vás vždy znovu nadchne.

Důvěru si člověk musí obvykle zasloužit prací.

Někdy ji však získáte již při prvním pohledu. Tak jako u vozu Polo. Důvodem je jeho sebejistý design s čistými liniemi a krásnými detaily, jako např. mřížkou chladiče s chromovanými prvky nebo modifikovaným nárazníkem. Polo tak prokazuje svou suverenitu a současně z něj vyzařuje bezpečí - a to ještě před tím, než do něj nastoupíte.

Světlo budoucnosti.

Volitelné LED světlomety harmonicky ladí s celkovým designem vozu Polo. Jejich světlo je podobné přirozenému dennímu světlu a je velmi příjemné pro lidský zrak. LED diody mají ve srovnání s halogenovými žárovkami navíc větší světelný výkon. Výsledkem je vynikající osvětlení vozovky, které pro řidiče znamená další přínos pro bezpečnost.

Galerie

Seznamte se s nejzajímavějšími detaily vozu Polo z různých úhlů pohledu.

Galerie

Seznamte se s nejzajímavějšími detaily vozu Polo z různých úhlů pohledu.

Galerie

Infotainment

Telefonování

S oběma rukama na volantu budete telefonovat bezpečněji.

Zůstaňte ve spojení i v případě, že právě sedíte za volantem. Díky volitelnému paketu "Connectivity", který je k dispozici od linie Comfortline, budete mít obě ruce volné a můžete se tak plně věnovat situaci v dopravě. Přes USB rozhraní můžete navíc prostřednictvím infotainment systému využívat další zdroje hudby, jako například MP3 přehrávače. V kombinaci s navigačním systémem "Discover Media" a volitelným přístupovým bodem Car-Stick můžete pak ve voze vytvořit také WLAN hotspot.

Více informací

Car-Net "Guide & Inform"

Nejezděte bez připojení k internetu.

Internet může být užitečný v mnoha oblastech života - a platí to i v případě automobilu. Díky nejaktuálnějším datům můžete mít například neustálý přehled o situaci v dopravě. Na základě těchto informací tak můžete včas plánovat nebo změnit trasu Vaší cesty. Volitelné mobilní služby online "Car-Net Guide & Inform" toho však nabízejí mnohem více.

Více informací

App-Connect

Váš Volkswagen se promění na chytrý mobilní telefon na kolech.

Chytrý mobilní telefon Vám v mnoha ohledech ulehčuje všední den. S volitelným softwarovým rozhraním App-Connect Vám může být užitečný i v průběhu jízdy. A abyste nemuseli přestat sledovat dění před sebou, můžete aplikace, které jsou s rozhraním App-Connect kompatibilní, pohodlně ovládat prostřednictvím dotykového displeje systému infotainment.

Více informací

Rádia a navigační systémy

Je dobré, když si můžete vybrat své spolujezdce.

Ve Vašem voze Volkswagen si sami určíte, co budete poslouchat. Vybírat přitom můžete ze dvou rádií - s vyladěnými reproduktory, snadným ovládáním a mnoha možnostmi připojení. Alternativně si můžete vybrat navigační systém, který splní každé multimediální přání. Je krásné, když si své spolujezdce můžete určit sami.

Více informací

Ovládání pomocí hlasových pokynů

Váš infotainment rozumí tomu, co chcete.

Pomocí hlasových pokynů můžete ve Vašem voze Volkswagen ovládat rychlejším a snadnějším způsobem mnoho funkcí infotainment systému. Prostřednictvím verbálních příkazů lze na přání ovládat rádio "Composition Media" nebo navigační systém "Discover Media".

Více informací

Ohromný svět infotainmentu

Ta nejlepší zábava mezi startem a cílem: Vše o rádiích a navigačních systémech, stejně jako o používání mobilního telefonu za jízdy a o systému Car-Net od automobilky Volkswagen.

Asistenční systémy

ACC & Front Assist

I v husté dopravě můžete zůstat zcela v klidu.

Přáli jste si mít někdy asistenta, který by za Vás sledoval dopravu před vozidlem? Díky volitelné automatické regulaci odstupu ACC a kontrole okolí vozu "Front Assist" včetně funkce nouzového brzdění City, která je rovněž součástí paketu, můžete cestovat naprosto uvolněně.

Více informací

Zpětná kamera

Oči vzadu prostě nemáte.

Zpětná kamera, která je součástí výbavy na přání, Vám umožňuje rozpoznat překážky, které se nacházejí za vozem. Obraz z kamery na zádi vozu je přenášen na displej infotainment systému. Parkování je tak daleko snazší, protože můžete lépe rozpoznat překážky za vozem.

Více informací

Systém sledování únavy

Zajistí, aby Vás únava nepřemohla.

Systém sledování únavy, který je součástí sériové výbavy u linie Highline a GTI, se při sledování Vaší bdělosti nikdy neunaví. Vyhodnocuje Vaše chování a v případě, že rozpozná odchylky od ovládání volantu v plně koncentrovaném stavu, doporučí přestávku na odpočinek.

Více informací

Multikolizní brzda

Po nehodě by už nemělo dojít k žádným dalším kolizím.

Multikolizní brzda, která je rovněž součástí sériové výbavy, přispívá k tomu, aby po kolizi už žádné další srážky nenastaly. Úkolem systému je zajistit, aby po nehodě již nedošlo k dalším kolizím nebo aby alespoň byly zmírněny jejich následky, resp. aby se zabránilo nebezpečí smyku.

Více informací

Efektivita

Motory

Užijte si velkou sílu při nízké spotřebě paliva.

Hodně a rádi cestujete - můžete však přitom mít také nízkou spotřebu? Naše naftové TDI motory, stejně jako benzinové motory jsou velmi efektivní a splňují emisní normu Euro 6.

Více informací

BlueMotion Technology

Když nízká spotřeba paliva má pro Vás tu nejvyšší prioritu.

Rozhodnete-li se pro model Volkswagen s BlueMotion Technology, získáte model, který díky vzájemně sladěným optimalizačním opatřením má ještě nížší spotřebu paliva.

Více informací

Dvouspojková převodovka DSG

Řadí rychleji. A efektivněji.

Dvouspojková převodovka DSG umožňuje plynulou změnu převodových stupňů bez přerušení přenosu hnací síly. DSG spojuje výhody převodovky manuální a převodovky automatické a přispívá ke snížení spotřeby paliva.

Více informací

Komfort

Alcantara/kůže

Dopřejte si vysoce kvalitní detaily v interiéru vozu.

Kombinace alcantary a kůže posune komfort interiéru na ještě vyšší úroveň. Vy to můžete vnímat svým zrakem, hmatem i čichem. Tato součást výbavy na přání, jež přispívá ke zvýšení útulnosti interiéru, navíc umocní i jeho sportovní vzhled.

Více informací

Látky a dezény

Tyto látky Vás přivedou k úžasu.

Posaďte se na sedadlo, které je čalouněno klasicky krásnou látkou, která se snadno udržuje. A nezáleží na tom, pro kterou linii výbavy se rozhodnete - materiál potahové látky bude vždy odolný proti opotřebení a příjemný na dotyk.

Více informací

Komfort

Auto se promění v průběhu jízdy na zónu komfortu.

Nezáleží na tom, zda je Vaše cesta krátká nebo zda cestujete na dlouhou vzdálenost, či zda jezdíte autem zřídkakdy nebo často. Díky celé řadě komfortních funkcí bude jízda Vaším vozem Polo vždy maximálně pohodlná.

Více informací

Kombinovaný přístroj

Na svých cestách hleďte vždy dopředu.

Na jasně strukturovaném displeji kombinovaného přístroje se přehledně zobrazují všechna relevantní data o automobilu. Jedním pohledem tak zachytíte všechny důležité informace.

Více informací

Další postup

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím