Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Passat Suverénní jako Vy.

Ztělesněný úspěch.

Na dosaženém úspěchu je nejkrásnější to, že ho konečně máte před očima. Nebo se z něj můžete dívat na okolní svět. S vozem Passat můžete dokonce obojí, protože Vás zaujme jak zvenčí, tak i zevnitř. A zaujal i porotu soutěže "Car of the Year" a "iF Gold". V obou anketách se Passat stal vítězem pro rok 2015.

 

Suverénní jako Vy.

Suverenita je výsledkem jedinečné síly. A také schopnosti tuto sílu projevit. Na voze Passat je okamžitě patrné, jak je inovativní. K nejmarkantnějším prvkům, které zaujmou na jeho exteriéru, patří výrazně tvarované LED světlomety* a zadní světla tvořená LED diodami, stejně jako dynamické boční linie. Velmi elegantní je také dlouhý rozvor a krátké převisy karoserie.

* Součást příplatkové výbavy

Galerie

Seznamte se s pozoruhodnými detaily vozu Passat z různých úhlů pohledu.

Seznamte se s pozoruhodnými detaily vozu Passat z různých úhlů pohledu.

Infotainment

Rádia a navigační systémy

Je dobré, když si můžete vybrat své spolujezdce.

Ve Vašem voze Passat si sami určíte, co budete poslouchat. Vybírat přitom můžete ze dvou rádií - s vyladěnými reproduktory, snadným ovládáním a mnoha možnostmi připojení. Alternativně si můžete vybrat také jeden ze dvou navigačních systémů, které splní téměř každé multimediální přání.

Car-Net Guide & Inform

Nejezděte už bez připojení k internetu.

Internet může být užitečný v mnoha oblastech života - a platí to i v případě automobilu. Můžete mít například neustálý přehled o aktuální situaci v dopravě. Na základě těchto informací tak můžete včas plánovat nebo změnit trasu Vaší cesty. Volitelné mobilní služby online "Car-Net Guide & Inform" toho však nabízejí mnohem více.

 

App-Connect

Váš Volkswagen se promění na chytrý mobilní telefon na kolech.

Váš chytrý mobilní telefon Vám v mnoha případech ulehčí stres všedních dnů. A díky rozhraní App-Connect jej můžete využívat dokonce i v době, kdy sedíte za volantem. Aplikace, které jsou s rozhraním App-Connect kompatibilní, můžete pohodlně ovládat prostřednictvím dotykového displeje systému infotainment. Vaše pozornost přitom nebude odváděna od dění na vozovce.

DYNAUDIO Confidence

Nebudete věřit svým uším.

Nádherný zvuk audiosystému "DYNAUDIO Confidence", který je součástí výbavy na přání, přivede Vaše spolucestující k němému úžasu. Díky dvanácti vzájemně perfektně sladěným reproduktorům si zvuk v dokonalé high-end kvalitě můžete užívat v celém interiéru.

Telefonní rozhraní

S oběma rukama na volantu budete telefonovat bezpečněji.

Buďte k zastižení, i když právě sedíte za volantem. Díky telefonnímu rozhraní "Comfort" nebo "Premium", která jsou součástí výbavy na přání, můžete mít při telefonování obě ruce na volantu a vše tak budete mít jistě pod kontrolou.

Ovládání pomocí hlasových pokynů

Váš infotainment rozumí tomu, co chcete.

Pomocí hlasových pokynů můžete ovládat velmi snadno a rychle mnoho funkcí infotainment systému. Prostřednictvím verbálních příkazů lze na přání ovládat rádio "Composition Media" nebo navigační systém "Discover Media".

Volkswagen Media Control

Vy řídíte auto, Vaši spolujezdci ovládají hudbu.

Rozhraní Volkswagen Media Control umožňuje Vašim spolucestujícím ovládání infotainment systému, a to zcela jednoduše a komfortně prostřednictvím tabletu.

Asistenční systémy

Systém monitorování okolí vozu "Area View"

Pomocí čtyř kamer zjistíte, co se děje okolo Vašeho vozu.

Nebylo by krásné, abyste při vyjíždění z parkovacího místa v rušném centru města měli přehled nad vším, co se děje okolo Vašeho automobilu? Díky čtyřem kamerám systému monitorování okolí vozu "Area View", který je součástí výbavy na přání, se toto přání stává realitou.

ACC & Front Assist

I v husté dopravě můžete zůstat zcela v klidu.

Přáli jste si někdy mít asistenta, který by za Vás sledoval dopravu před vozidlem? Díky automatické regulaci odstupu ACC a systému kontroly okolí vozu "Front Assist" včetně funkce nouzového brzdění City, která je rovněž součástí paketu, můžete cestovat naprosto uvolněně.

Parkovací asistent "Park Assist"

Parkování přenechte Vašemu automobilu.

Parkovací asistent "Park Assist", který je součástí výbavy na přání, Vás nadchne i v případě, že patříte do nepočetné skupiny jedinců, kteří i před publikem chladnokrevně zajedou do nejtěsnější parkovací mezery. Systém dokáže parkovací místa nejenom rozpoznat, ale umí do nich také samostatně zajet.

Rozpoznávání chodců

Pomáhá Vám lépe chránit chodce.

Systém rozpoznávání chodců v automobilech Volkswagen předchází v rámci daných možností nehodám s chodci nebo alespoň zmírní jejich případné následky.

Emergency Assist

Zastaví Váš automobil v případě, že to nemůžete udělat sami.

V případě náhlého zdravotního selhání řidiče varuje systém "Emergency Assist" cestující i ostatní účastníky silničního provozu a kontrolovaným způsobem vůz Passat zastaví.

Asistent pro jízdu v koloně

Popojíždění ve váznoucí dopravě zvládnete komfortním způsobem.

Inovativní asistent pro jízdu v koloně, který je součástí výbavy na přání, pomáhá řidiči ve váznoucí dopravě a eliminuje tak riziko nehod z nedobrzdění.

Asistent pro couvání s přívěsem "Trailer Assist"

Couvání s přívěsem se změní na oblíbenou zábavu.

Při couvání s přívěsem za Vás může Váš automobil převzít ovládání volantu. Asistent pro couvání s přívěsem "Trailer Assist", který je součástí výbavy na přání, Vás zbaví stresu při manévrování s přívěsem.

Efektivita

Motory

Užijte si velkou sílu při nízké spotřebě paliva.

Hodně a rádi cestujete, můžete však přitom mít nízkou spotřebu? Naše naftové TDI motory, stejně jako benzinové TSI motory jsou optimalizované na efektivitu, velký krouticí moment a vysoký výkon a splňují emisní normu Euro 6.

Multikolizní brzda

Po nehodě by už nemělo dojít k žádným dalším kolizím.

Multikolizní brzda, která je součástí sériové výbavy, přispívá k tomu, aby po kolizi už žádné další srážky nenastaly. Úkolem systému je zajistit, aby po nehodě již nedošlo k dalším kolizím, resp. aby se zabránilo nebezpečí smyku. Multikolizní brzda v rámci možností daných systémem zajistí, aby Váš Volkswagen co nejrychlejším způsobem zastavil.

Proaktivní systém ochrany cestujících

V případě vážného nebezpečí připraví vše potřebné.

Aktivuje se v kritické jízdní situaci: Proaktivní systém ochrany cestujících zajistí bezpečnostní opatření v případě, že Vám a Vašemu vozu Volkswagen hrozí akutní nebezpečí kolize.

Komfort

Progresivní řízení

Méně pohybů volantem zajistí větší jízdní dynamiku.

Passat projevuje svou suverenitu, i pokud jde o zatáčení. Jeho inovativní progresivní řízení, je zdrojem nadšení jak při sportovní jízdě, tak i v každodenním provozu.

Head-up-Display

Zajistí dokonalý přehled.

Transparentní Head-up-Display, který je součástí výbavy na přání, zobrazuje důležité informace, jako např. dopravní značky nebo pokyny navigačního systému bezprostředně v zorném poli řidiče - přímo před čelním sklem.

Active Info Display

Zobrazuje přesně ty informace, které chcete vidět.

Inovativní digitální panel kombinovaného přístroje "Active Info Display" umožňuje díky různým profilům přehledné zobrazení informací, které jsou přesně přizpůsobené aktuálním potřebám a jež lze kdykoli rychle vyvolat.

Klimatizace "Pure Air Climatronic"

Zajistí Vám individuální cestovní klima.

Příliš horko, příliš chladno nebo snad něco mezi tím? Najít tu správnou teplotu může být poměrně složité zejména v případě, kdy v autě cestuje více osob. Díky třízónové klimatizaci "Pure Air Climatronic" patří diskuse o nastavení teploty minulosti. Klimatizace "Pure Air Climatronic" je součástí sériové výbavy.

Sedadla ergoComfort

Když Vám Vaše záda leží na srdci.

Sedadla ergoComfort, která mohou být na přání vybavena masážní funkcí, zajistí vysoký komfort sezení. K jejich výbavě patří rovněž vyhřívání. Na místě řidiče si sedadlo můžete pohodlně přizpůsobit své postavě a zajistit tak úlevu svým zádům.

Další postup