Golf R Variant Výjimečný sportovní charakter se spoustou místa.

Výkon v nové dimenzi.

K tomu, aby bylo možné podávat ty nejvyšší výkony, je nutný nepřetržitý vývoj. Jaký může být výsledek, ukazuje Volkswagen R se svým novým modelem Golf R Variant, který kromě výkonu 221 kW (300 k) a maximální rychlosti 250 km/h přináší také spoustu místa. Kdo by se chtěl nechat omezovat?

Galerie

Seznamte se s nejpozoruhodnějšími detaily vozu Golf R Variant z různých úhlů pohledu.

Seznamte se s nejpozoruhodnějšími detaily vozu Golf R Variant z různých úhlů pohledu.

Infotainment

Dynaudio

Aby kromě Vás seděl dokonale také každý tón.

Dokážete si představit, že hudba zní v autě lépe než z Vaší hifi soupravy? Audiosystém DYNAUDIO Excite, který je součástí výbavy na přání, je dokonale přizpůsoben akustice interiéru vozu a reprodukuje zvuk v takové kvalitě, která Vás překvapí - a to i v případě, že jste zvyklí na zvuk na high end úrovni.

Rádia a navigační systémy

Je dobré, když si můžete vybrat své spolujezdce. 

Ve Vašem voze Volkswagen si sami určíte, co budete poslouchat. Součástí sériové výbavy je rádio "Composition Media" - s vyladěnými reproduktory, snadným ovládáním a mnoha možnostmi připojení. Alternativně si můžete vybrat jeden ze dvou nabízených navigačních systémů, které splní každé multimediální přání. Je krásné, když si své spolujezdce můžete určit sami.

Car-Net "Guide & Inform"

Nejezděte bez připojení k internetu.

Internet může být užitečný v mnoha oblastech života - a platí to i v případě automobilu. Díky nejaktuálnějším datům můžete mít například neustálý přehled o situaci v dopravě. Na základě těchto informací tak můžete včas plánovat nebo změnit trasu Vaší cesty. Volitelné mobilní služby online "Car-Net Guide & Inform" toho však nabízejí mnohem více.

Efektivita

4MOTION

Inteligentní pohon všech kol. 

Díky inteligentnímu pohonu všech kol 4MOTION je síla motoru rozdělována podle aktuální potřeby na všechna čtyři kola. To zlepšuje trakci a umožňuje ještě působivější zrychlení. Pohon všech kol 4MOTION navíc zlepšuje i bezpečnost při rychlém průjezdu zatáčkami, stejně jako na mokrém či kluzkém povrchu.

Adaptivní regulace podvozku DCC

Zvolte si to nejsportovnější spojení mezi autem a vozovkou. 

Sportovní, komfortní nebo úsporný? Volba jízdního profilu doplněná o mód "Race", který byl speciálně vyvinutý pro Golf R Variant, Vám dává možnost přizpůsobit automobil aktuálním potřebám, a to naprosto jednoduchým způsobem - prostřednictvím stisku tlačítka nebo pomocí dotykového displeje navigačního systému. Jedno ještě přesnější nastavení přináší adaptivní regulace podvozku DCC, která během milisekund přestaví naladění jednotlivých tlumičů a přizpůsobí je stavu vozovky i aktuální jízdní situaci.

Motor

Tento sportovní motor pro Vás bude zdrojem nadšení.

První, co Vás upoutá po otevření kapoty motoru, je stříbrné logo "R", které nepokrytě prozrazuje, že tento agregát s výkonem 221 kW (300 k) není žádný obyčejný motor. Srdce nejsilnějšího modelu Golf Variant všech dob kombinuje přeplňování turbodmychadlem s efektivním přímým vstřikováním paliva a dává slovu "výkon" zcela nový význam.

Komfort

Výbava v kůži

Budete si na to muset zvyknout: spousta místa vzadu.

Golf R Variant dokazuje i ve svém interiéru, že velikost a sportovní temperament se vzájemně nevylučují. A díky volitelné výbavě v kůži mu můžete dodat i mimořádně elegantní vzhled.

Kabina

To nejlepší místo na trati.

Těsné spojení s automobilovým sportem pocítíte již v okamžiku nastoupení. Ve sportovních sedadlech "Top", jež mohou být na přání čalouněna černou kůží "Vienna", se velmi rychle budete cítit připraveni na první kolo. Přitom si však uvědomíte, že atmosféra závodní trati a komfort se nemusí vzájemně vylučovat. Dekory "Carbon Touch" na palubní desce a obložení dveří, stejně jako nástupní prahové lišty z ušlechtilé oceli navodí atmosféru, jejíž kouzlo se projeví nejpozději poté, co zapnete osvětlení v modré barvě typické pro model R.

Xenonové světlomety

Dokonalý výhled na závodní dráze. 

Výrazné bi-xenonové světlomety, evokující svým tvarem dvojité písmeno "U", působí rozhodným dojmem. Jejich součástí jsou také světla pro denní svícení a dynamické osvětlení zatáček. Velké vstupy vzduchu v nárazníku, leštěná mřížka chladiče v černé barvě, stejně jako osmnáctipalcová kola z lehké slitiny "Cadiz" s pneumatikami šíře 225 nenechají ohledně povahy nového vozu Golf R Variant nikoho na pochybách: tento automobil nebyl vytvořen jen na hraní.

Další postup

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím