Menu
Zavřít

Upgrades
pro Váš model ID.

Upgrades
pro Váš model ID.

Váš model ID. získá nové funkce

Ať již jde o navigaci, asistenční systém nebo chytrou klimatizaci - jako zákazník VW Connect nebo We Connect můžete své ID. i po jeho zakoupení zcela jednoduše rozšířit o nové funkce, pokud je z výroby vybaveno softwarem pro ID. verze 3.1 nebo vyšší.

Objednejte si nové funkce přímo ve svém vozidle nebo ve webshopu We Connect pohodlně z auta a bez návštěvy odborného servisu.

- vyzkoušení vybraných funkcí zdarma

- objednání funkcí vozidla flexibilně a podle potřeby bez automatického prodlužování smlouvy

- aktivace Upgrades bez návštěvy odborného servisu přímo ve Vašem modelu ID.

- získání vhodných poukazů od partnera Volkswagen

- navýšení hodnoty vozidla na základě nových funkcí

Start Video

V závislosti na výbavě jsou pro Vaše ID.3, ID.4 a ID.5 připraveny následující funkce Upgrades:

Navigace

Nemáte k dispozici navigaci? Žádný problém!

Aktivujte si jednoduše funkci intuitivní navigace s aktuálními dopravními informacemi a zvláštními cíli pro svůj systém infotainmentu "Ready 2 Discover" nebo "Ready 2 Discover Max" dodatečně.

Prostřednictvím e-plánovače v navigaci se dají automaticky naplánovat zastávky na dobíjení na trase. V kombinaci s online službami VW Connect Plus pak získáte pravidelné aktualizace map a dopravní informace pro celou Evropu.

Do VW Connect Shop

Regulace dálkových světel Light Assist

Jednoduché přepínání

Obzvlášť praktické pro období roku, kdy je tma: Asistent dálkových světel "Light Assist" Vám ušetří manuální přepínání potkávacích a dálkových světel. 

Pomocí kamery může asistent dálkových světel "Light Assist" rozpoznat protijedoucí a vpředu jedoucí vozidla a automaticky přepínat potkávací a dálková světla, aby byla vozovka lépe osvětlena a bylo možné dříve rozpoznat překážky.

Do VW Connect Shop

Klimatizace Air Care Climatronic

Zajistí příjemné cestovní klima

Je cesta na dovolenou přede dveřmi? Rozšiřte si klimatizaci o chytré funkce a dvou zónovou regulaci, pomocí níž můžete odděleně regulovat klimatizaci vpředu. 

Díky přídavným funkcím zajistí automatická klimatizace "Air Care Climatronic" dodatečné pohodlí. V nabídce "Smart Climate" a "Air Care" se dají rychle zvolit nastavení pro čerstvý a čistý vzduch v interiéru, teplé či studené ruce a nohy a jasný výhled při zamlžených oknech.

Do VW Connect Shop

Ambientní osvětlení (s více barvami)

Ambientní osvětlení (s více barvami)

Osviťte si interiér vozu ID. zcela podle svého vkusu: Díky funkci Upgrade pro ambientní osvětlení bude koncepce osvětlení flexibilně rozšířena na výběr až ze 30 barev. 

Rozšířená škála barev díky dodatečnému výběru barev zajistí ještě individuálnější vytváření stylově vyladěných světelných akcentů. Podle osobního vkusu nebo nálady je vytvořena vhodná atmosféra. 

Do VW Connect Shop

Automatická kontrola vzdálenosti

Automatická kontrola vzdálenosti

Pořiďte si do kabiny řidiče užitečného průvodce na cesty. ACC Vám může pomoci dodržovat rychlost i zvolenou vzdálenost za vpředu jedoucím vozidlem. 

Automatická regulace odstupu ACC dokáže udržovat maximální rychlost do 160 km/h a přitom měřit vzdálenost a rychlost vpředu jedoucích vozidel, aby bylo možné dynamicky reagovat a automaticky udržovat vzdálenost. 

Doba platnosti a možnosti pro ID.3, ID.4 a ID.5

Jak můžete své ID. jednoduše rozšířit o funkce Upgrade, zjistíte nejlépe sami.  Jako hlavní uživatel VW Connect si můžete pro každou funkci Upgrade jednorázově objednat zkušební měsíc zdarma**. Poté budete mít pro všechny funkce Upgrade k dispozici tři doby platnosti. 

Do VW Connect Shop

Aktivace aktualizací Upgrades ve Vašem voze ID.

1. Předpoklady

Předpoklady pro aktualizace Upgradese

Aby bylo možné získat aktualizace Upgrades² musí Váš model ID. mít od výrobce nainstalovanou verzi Software 3.1 a musí být vybaven technickými funkcemi a hardwarem potřebným pro příslušné funkce. Dále je nutná registrace služeb VW Connect¹ a přiřazení hlavního uživatele k Vašemu vozidlu. Po splnění výše uvedených podmínek můžete pokračovat.

2. Zakoupení

Výběr a platba

Všechny aktualizace Upgrades² dostupné pro Váš model ID. můžete najít a získat prostřednictvím obchodu In-Car Shop v infotainment systému Vašeho vozu nebo ve VW Connect Shop. V přehledu produktů v obou obchodech najdete také veškeré informace o dostupných funkcích.

3. Aktivace

Aktivace a instalace

Aby bylo možné aktivovat aktualizace Upgrades², musí být Vaše ID. online. Po připsání platby bude nová funkce nainstalována a bude pro vás připravena k použití při příštím nastartování. 

4. Využívání

Využívání online a offline

Nové funkce mohou být po aktivaci využívány také offline bez připojení k internetu. Vybrané funkce aktualizací Upgrades, jako např. navigace, jsou rozšířeny o online funkce, které mohou být využívány prostřednictvím datového připojení přes online služby VW Connect Plus¹.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen