Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Nový T-Roc R

Zažijte více modelu R Sportovní. Od startu do cíle: Kombinace výkonného motoru a nejmodernější technologie řízení a brzd je dokonalým řešením pro všechny, kteří sportovní temperament neomezují jen na design, ale chtějí jej prožívat každý den.

T-Roc R má mnoho atraktivních vlastností. Zde jsou tři, které jsou zřejmé na první pohled:

 

Motor

Velký výkon: 221 kW (300 k)

4MOTION

Dokonalá trakce: pohon všech kol 4MOTION

R-Design

Výkon, který je potěšením i pro oči.

Výkon

Motor
Brzdový systém
Progresivní řízení
Titanový výfukový systém Akrapovic
Motor

Vysoký výkon: 221 kW (300 k)

Dokonce i plaketa "R" na kapotě motoru prozrazuje, že se pod ní skrývá mimořádný motor, který jen čeká na to, aby mohl ukázat svou sílu. A je co ukazovat, protože jeho výkon 221 kW (300 k) zajistí zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,8 sekundy. Umožňuje to moderní technologie TSI, která díky přeplňování turbodmychadlem a přímému vstřikování paliva poskytuje vysoký výkon z malého objemu a již při nízkých otáčkách dává k dispozici extrémní točivý moment.

Brzdový systém

Velmi rychlé zpomalení

U vozu s extrémním výkonem motoru by se nemělo přistoupit na žádný kompromis ohledně výkonu brzd. Působivé zpomalení vozu T-Roc R zajišťují 17" brzdové kotouče, které jsou i příčinou neomezeného nadšení: Přední brzdové třmeny s výrazným logem "R" jsou totiž atraktivním vizuálním detailem.

Progresivní řízení

Přesnost, která probouzí emoce.

Progresivní řízení, které je součástí sériové výbavy, zvyšuje díky přímější odezvě jízdní dynamiku. Pro Vás to znamená vysokou úroveň kontroly a komfortu, větší radost z jízdy při jízdě v serpentinách a lepší výkon Vašeho vozu. A protože ve srovnání s konvenčním řízením potřebujete volant natočit o výrazně menší úhel, můžete si užít více komfortu i při každodenních jízdách v městském provozu.

Titanový výfukový systém Akrapovic

Sportovní vzhled. Sportovní zvuk.

Volitelný titanový výfukový systém, který byl vyvinutý ve spolupráci s firmou Akrapovic, nejenom velmi dobře vypadá, ale má také impozantní zvuk. Je vyrobený z titanové slitiny, která je odolná proti vysokým teplotám a zaujme svým jedinečným a bohatým zvukem. Kromě toho je ve srovnání se sériovým výfukovým systémem o 7 kg lehčí a i vizuálně podtrhuje nekompromisní sportovní charakter Vašeho vozu T-Roc R.

Radost z jízdy

4MOTION
Sportovní podvozek
Volba jízdního profilu s módem Race Mode
Launch Control
4MOTION

Dokonalá trakce: pohon všech kol 4MOTION.

Mokrá nebo zledovatělá vozovka či hrbolatý terén? Žádný problém. Pohon všech kol 4MOTION zajistí, že výkon motoru je podle potřeby rozdělen na všechna čtyři kola. Lze tak zabránit protáčení nebo zablokování jednotlivých kol a Váš atlet bude mít optimální trakci téměř na jakémkoli povrchu. Navíc v kombinaci se sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou DSG efektivně zrychluje bez ztráty trakce, a to prakticky v jakékoli situaci.

Sportovní podvozek

Tak blízko k povrchu silnice jste ještě nikdy nebyli.

O 15 mm méně. Pro zlepšení ovladatelnosti i radost z jízdy na netušenou úroveň není ve voze T-Roc R nic víc potřeba. Důvodem je tuhé naladění pružin, tlumičů a stabilizátorů jeho sériového sportovního podvozku. Je tak nejvyšší čas, abyste nechali projevit svého závodního ducha.

Volba jízdního profilu s módem Race Mode

Sport ve čtyřech disciplinách

Jestliže kladete velký důraz na sportovní charakter, je pro Vás T-Roc R tou pravou volbou. Jak sportovní přitom chcete být, se můžete rozhodnout před každou jízdou - díky volbě jízdního profilu. Přizpůsobit chování vozu Vašim potřebám lze snadno prostřednictvím dotykové obrazovky infotainment systému.

-Komfort: Pro mimořádně komfortní jízdu
-Eco: Pro hospodárnou jízdu
-Sport: Pro sportovní jízdu
-Race Mode: Pro maximální výkon

V závislosti na zvoleném nastavení se automaticky přizpůsobí pohonná jednotka, charakteristika řízení a okamžiky změny převodových stupňů. Například při volbě nastavení Race Mode je řízení sportovnější, odezva motoru přímější a je deaktivován systém "Start-Stop".

Launch Control

Ideální v případě, že máte rádi, když Vám naskočí husí kůže

Jak dechberoucí může být zrychlení? To zjistíte po jízdě s řízeným rozjezdem Launch Control: Systém při rozjíždění ovládá spojku a řazení, takže Vaše vozidlo zrychluje s optimálními otáčkami kol tak rychle, jak je to jen možné. Vyjádřeno méně technicky: Pověstné zrychlení z nuly, při kterém Vám naskočí opravdová husí kůže. Vše ještě umocníte v případě, že vypnete elektronický stabilizační systém ESC - pak přebíráte ovládání vozidla i v mezních situacích.

Design a lifestyle

R-Design
LED světlomety
Kola
R-Design

Výkon, který je potěšením také pro oči.

To, že T-Roc R má skutečné závodní geny, zjistíte při každé jízdě. Můžete to ale vnímat také svým zrakem: Design interiéru i exteriéru totiž projevuje sportovní charakter až do nejmenšího detailu.

LED světlomety

Výkon v tom správném světle

LED světlomety Vašeho vozu T-Roc R zajišťují v každé situaci vynikající osvětlení a přitom jsou atraktivním vizuálním prvkem. Mimořádným akcentem jsou také světla pro denní svícení, která jsou integrována do "R" nárazníku. Sportovní dojem tak zanecháváte na každé jízdě.

Kola

Síla, která je na vozovku přenášena stylovým způsobem.

Dominantní. Sportovní. Orientované na výkon. Platí to jak pro vůz sám, tak i pro nabídku kol z lehké slitiny, z níž si můžete vybírat.

Další postup