Polo GTI Gran Turismo určené pro silnici.

Turbomotor s manuální nebo dvouspojkovou převodovkou.

I na autě si člověk může vytvořit závislost. A vozu Polo GTI na to stačí pouhých 6,7 sekundy. Tak rychle totiž díky svým 192 koňským silám zrychlí z 0 na 100 km/h. A stejně rychle zanechá i jedinečný dojem. Důvodem je jeho nová čelní partie a design mřížky chladiče, výrazně rozšířené boční prahy, stejně jako charakteristické logo "GTI".

Při bližším pozorování Vás upoutají další výrazné prvky. Například světlomety s červenými tornádovými liniemi, které jsou patrné na celé čelní partii, nebo volitelné LED světlomety, které vyzařují světlo, jehož spektrální charakteristika je stejně jako u xenonových světlometů podobná světlu dennímu, navíc ale mají nižší spotřebu energie. K výbavě vozu Polo GTI patří i mlhové světlomety a sportovní nárazník se vstupy difuzoru na pravé i levé straně.

Své soupeře nechává ve větrném stínu.

Ten, kdo si bude hrát s plynovým pedálem vozu Polo GTI, uslyší, kolik síly je v něm ukryto. A tomu, kdo ho uvidí, to bude také hned jasné. Jeho sportovní temperament je zřejmý nejen díky nápisům "GTI" a chromované dvojité koncovce výfuku, ale dynamický vzhled mu propůjčuje také spoiler, zadní světla, stejně jako černý difuzor ve vysokém lesku. Na první pohled je jasné, že jeho tendence pohybovat se vpřed vyzařuje z každého detailu.

Nikoho nenechá chladným.

Polo GTI posouvá radost z jízdy do vyšší dimenze. A Vás přivádí k úžasu - díky své kabině se sportovními sedadly "Top" s látkovými potahy "Clark", aluminiovými pedály a kombinovaným přístrojem palubní desky ve stylu GTI odkazuje na svého většího bratra. Další zajímavostí jsou detaily z kůže zdobené červenými švy, které najdete na potahu multifunkčního sportovního volantu s chromovanou GTI sponou, stejně jako na hlavici řadicí páky a madle ruční brzdy. Jednu věc zde však budete hledat marně - nudu.

Sportovní temperament na stisk tlačítka.

Podvozek "Sport Select" s paketem "Sport Performance Kit"

K tomu, abyste poznali, co umí podvozek "Sport Select" s paketem "Sport Performance Kit", stačí pouhý stisk tlačítka "Sport". Po jeho aktivaci má podvozek tužší ladění, řízení je preciznější a sportovnější je také řazení i zvuk motoru. Krátce řečeno: Připravte se na něco výjimečného.

Galerie

Dobrý vkus se nedá předstírat. Ten prostě musíte mít.

 

 

Další postup

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Více informací o používání cookies
Souhlasím