Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Výbava & Design Design nového vozu Golf Variant je sportovní, elegantní a dynamický z jakékoli perspektivy. Od výrazné čelní partie až po působivou záď je skutečným magnetem pro pohledy okolí.

Exteriér

Design, který potěší. Zejména v případě, že mu dáte vyniknout.

To, že nový Golf Variant je něco více, než jen praktický automobil pro každodenní využití, poznáte okamžitě při pohledu na jeho dynamické a současně elegantní linie a spoustu vysoce kvalitních detailů. Jeho design zanechá stylový dojem, ve kterém se odráží jistota ve vlastní schopnosti.

Interiér

Užijte si větší prostor pro komfort.

Prostor, který je v harmonii s komfortem, v harmonii kvalitou i v harmonii s novými technologiemi. To vše na Vás čeká uvnitř nového vozu Golf Variant a má to pouze jeden účel: zajistit, aby každá Vaše jízda byla maximálně pohodlná a uvolněná.

Světla

LED technologie dodává vozu Golf Variant ještě více charismatu.

Svůj cíl budete mít vždy jasně před očima - Golf Variant je vybaven moderní technologií světlometů i mnoha dalšími vlastnostmi.

Kola

Krása připravená pro Vás: nabídka kol pro nový Golf Variant.

Která kombinace kol a pneumatik se nejlépe hodí k Vašemu vozu Golf Variant je pouze věcí názoru. Kola z lehké slitiny však v každém ohledu umocňují sportovní přirozenost vozu Golf Variant.

Technologie Motory určené pro nový Golf Variant jsou ideální pohonné jednotky pro ty, kteří rádi a hodně cestují, přitom však chtějí udržet spotřebu paliva na nízké úrovni. Důvodem je použitá moderní technologie, která zajišťuje nízkou spotřebu, velkou tažnou sílu a vysoký výkon.

Volba jízdního profilu

Nový Golf Variant se přizpůsobí Vašemu jízdnímu stylu.

Jezdíte raději ekonomicky nebo sportovním způsobem? Nebo preferujete komfort? Prostřednictvím volby jízdního profilu, která se dodává na přání, přizpůsobíte jízdní vlastnosti vozu Vašemu jízdnímu stylu, charakteru vozovky a situaci v dopravě.

4MOTION

Zajistěte si optimální trakci.

Nechcete se vzdát vynikající trakce ani na mokrém nebo nerovném povrchu vozovky? Díky pohonu všech kol 4MOTION, který je součástí výbavy na přání, je to možné téměř všude.

Motory

Užijte si velkou sílu při nízké spotřebě paliva.

Benzinové TSI motory i naftové TDI motory jsou optimalizované tak, aby vyvíjely vysokou sílu při nízké spotřebě paliva, a jsou tak zárukou radosti z jízdy. Alternativou je pak motor TGI, který je stejně dynamický a navíc je šetrný k životnímu prostředí, protože ke svému pohonu může používat stlačený zemní plyn.

Systém aktivního vypínání válců

Když dva válce odpočívají, můžete ušetřit palivo.

V případě snížené potřeby výkonu jen obtížně zjistíte, že motor běží pouze na dva válce. To je možné díky systému aktivního vypínání válců, který tak umožňuje podstatně snížit spotřebu paliva.

Infotainment Ať už potřebujete v průběhu jízdy telefonovat nebo potřebujete aktuální dopravní informace či chcete dojet do cíle své cesty podle pokynů navigace nebo jenom chcete poslouchat svou oblíbenou hudbu – Váš Golf Variant Vám nabízí různé možnosti, jak pohodlně a jednoduše využívat moderní technologie.

Rádia a navigační systémy

Zajistí, abyste směřovali k cíli a přitom měli dobrou zábavu.

Ve Vašem novém voze Golf Variant si sami určíte, co budete poslouchat. Vybírat přitom můžete ze dvou rádií s vhodnými reproduktory, intuitivním ovládáním a mnoha možnostmi připojení. Alternativně si můžete vybrat jeden ze dvou nabízených navigačních systémů, které splní každé Vaše přání.

Car-Net Guide & Inform

Na svých cestách budete mít vždy ty aktuální informace.

Díky službám Car-Net Guide & Inform najdete zajímavé cíle ve Vašem okolí, nejbližší parkovací místa nebo čerpací stanici. Kromě toho získáte také nejaktuálnější dopravní informace s nabídkou možností, jak se vyhnout potenciálním dopravním komplikacím, nebo aktuální zprávy přímo z internetu.

Telefonování

Vaše komunikace bude snazší.

Povídejte si, ale držte přitom, prosím, obě ruce na volantu. V novém voze Golf Variant máte na přání k dispozici dvě komfortní telefonní rozhraní.

Dynaudio Excite

Aby kromě Vás seděl dokonale i každý tón.

Dokážete si představit, že hudba zní v autě lépe než z Vaší domácí hifi soupravy? Audiosystém DYNAUDIO Excite, který je součástí výbavy na přání, je dokonale přizpůsoben akustice interiéru vozu a podává zvuk v takové kvalitě, která Vás překvapí, a to i v případě, že jste zvyklí na zvuk na high end úrovni.

Apple Music

Užívejte si Apple Music, a to až 6 měsíců zdarma.*

Volkswagen Car-Net Vám nyní přináší ještě více výhod - čeká na Vás až 6 měsíců Apple Music, jež zahrnuje nabídku více než 50 miliónů skladeb, které si současně můžete užívat na Vašem iPhonu nebo chytrém mobilním telefonu s operačním systémem Android, resp. na Vašem počítači, nebo přes rozhraní CarPlay ve Vašem voze Volkswagen. Můžete se těšit na mnoho zajímavých funkcí, jako např. na živé vysílání Beats 1 Radio, aktuální kulturní informace nebo exkluzivní obsah, a to jak streamovaný, tak offline.

Více informací získáte na stránce: https://www.volkswagen.de/de/specials/apple-music.html

* Platí pouze pro individuální členství; 3 měsíce bezplatného využívání platí pro stávající členství; nelze kombinovat s dalšími nabídkami a akcemi; po uplynutí doby bezplatného poskytování se členství automaticky prodlužuje. Kód je platný po dobu 12 měsíců. Tento kupón není určen k dalšímu prodeji, nemá žádnou aktuální hodnotu a v případě odcizení za něj nebude vyplacena finanční náhrada. Platí pouze pro Apple Music na území Německa. Je nutné mít zřízený účet na serveru iTunes.

Platí smluvní podmínky služeb Apple Media Services, které jsou pro specifické podmínky jednotlivých zemí k dispozici na adrese https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/. Pro uplatnění kódu musíte být starší než 13 let a Vaše bydliště musí být v zemi, ve které je možný přístup k obchodu ve kterém chcete kód uplatnit. K využívání jsou potřebné kompatibilní produkty a služby. Apple Music je registrovanou značkou společnosti Apple Inc. Apple není účastníkem ani sponzorem této reklamní kampaně.

Asistenční systémy Inteligentní asistenční systémy ve Vašem novém voze Golf Variant mohou zvýšit komfort cestování, pomohou Vám při zvládání kritických jízdních situací nebo dokonce zcela zabrání jejich vzniku. I když existenci této technologie budete vnímat jen výjimečně, vědomí, že je Vám k dispozici, zajistí příjemný pocit.

Trailer Assist

Manévrování s přívěsem se změní na zábavu.

Činnost, která v minulosti znamenala spoustu stresu, se nyní dá zvládnout velmi jednoduše. Váš Golf Variant převezme ovládání volantu v případě, že potřebuje parkovat nebo manévrovat s přívěsem. Volitelný systém "Trailer Assist" Vám ušetří spoustu práce.

Blind spot sensor

Váš Golf Variant Vám pomůže při změně jízdního pruhu i při couvání z řady stojících vozidel.

Volitelný "Blind Spot" senzor s asistentem pro "vyparkování" Vás při změně jízdního pruhu varuje v rámci možností systému před automobily v tzv. "mrtvém úhlu". Při couvání z parkovacího místa sleduje prostor po stranách a za Vaším automobilem.

Front Assist a ACC

I v hustém provozu můžete zůstat uvolnění.

Díky adaptivnímu tempomatu ACC můžete cestovat pohodlnějším způsobem. Asistent nouzového brzdění "Front Assist" s rozpoznáváním chodců, je od linie Highline součástí sériové výbavy.

Asistent pro jízdu v koloně a systém "Emergency Assist"

Uvádí věci do pohybu, když vše okolo stojí téměř na místě.

Volitelný asistent pro jízdu v koloně Vám pomáhá při psychicky náročném popojíždění v dopravní zácpě a eliminuje riziko nehod, které jsou typické pro jízdu ve váznoucí dopravě. Volitelný systém "Emergency Assist" může rozpoznat, zda řidič již není dále schopen řídit automobil, a převezme částečnou kontrolu nad vozem.

Komfort Udělejte si ve svém voze Golf Variant pohodlí. Jeho bohatá sériová výbava, jednoduché ovládání a celá řada komfortních prvků přispívají k tomu, abyste si mohli uvolněně užívat každý všední i nevšední den.

Zavazadlový prostor

Bez problémů do něj uložíte i rozměrnější předměty.

Zavazadlový prostor Vašeho vozu Golf Variant je nejenom velký, ale je také velmi praktický. Podlahu zavazadlového prostoru je možné v případě potřeby snížit. Úchytná oka a sklopná opěradla zadních sedadel jsou pak další dva příklady praktické sériové výbavy.

Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno

Tento výhled vyvolá nadšení u všech Vašich spolucestujících.

Přejete si mít v průběhu jízdy v interiéru vozu více světla, více vzduchu i více dobré nálady? Pak byste se měli rozhodnout pro panoramatické výklopné a posuvné střešní okno. Jeho plocha je tak velká, že i Vaši spolucestující na zadních místech zůstanou v němém úžasu.

Active Info Display

Vyvolejte si jen ty informace, které potřebujete.

Analogový tachometr je věcí minulosti. Na přání se místo klasických kruhových ukazatelů s vysokými lemy můžete rozhodnout pro digitální panel s vysokým rozlišením. Inovativní kombinovaný přístroj Active Info Display Vám kromě rychlosti a ukazatele stavu paliva zprostředkuje i spoustu dalších informací.

Výbava v kůži

Rozhodněte se pro nadčasovou eleganci.

Užijte si při každé jízdě nepřekonatelný pocit luxusu. Na přání můžete Váš Golf Variant získat s výbavou v nejjemnější kůži nebo s výbavou "ArtVelours", které mimo jiné zahrnují vyhřívání sedadel a praktický multifunkční volant.

Další postup