Menu
Zavřít
 

11.12.2023 Nový asistenční systém pro vystupování minimalizuje v modelech Volkswagen rizika při otevírání dveří

Nejnovější generace asistenčního systému se nyní dodává sériově v nových modelech ID.7 s elektrickým pohonem, Passat a Tiguan. Asistent pro vystupování upozorňuje na účastníky silničního provozu, kteří se zezadu přibližují ke stojícímu vozu. Náhlé otevření dveří vozidla ohrožuje v hustém městském provozu především cyklisty.

Další informace
 

8.12.2023 Nejkompaktnější SUV značky Volkswagen je ještě lepší než dosud: Zákazníci mohou nový T-Cross již objednávat

Nový T-Cross přijíždí na start s výrazně rozšířenou sériovou výbavou a velkou technickou modernizací. Základní cena v České republice začíná od 519 900 Kč. Nově navržený interiér přesvědčí vysokou kvalitou materiálů a novou generací informačních a zábavních systémů. Ještě atraktivnější design s novými LED světlomety a zadní LED světla v sériové výbavě.

Další informace
 

3.11.2023 Svěřte přípravu svého vozu Volkswagen na zimní sezonu profesionálům

Kompletní prohlídka, přezutí a příprava vozu na zimní provoz pod jednou střechou. Případné nedostatky lze na místě odstranit za velmi výhodných podmínek. Nabídka servisních úkonů, náhradních dílů a příslušenství přizpůsobená požadavkům majitelů zánovních i starších vozů.

Další informace
 

31.10.2023 První fotografie a nový název: Volkswagen poskytuje exkluzivní výhled na budoucí ID.7 Tourer

První zcela elektrické kombi značky Volkswagen ponese označení ID.7 Tourer1. ID.7 Tourer nabízí ještě více prostoru při zachování vysoké hospodárnosti. Nízký součinitel aerodynamického odporu vzduchu cx = 0,242 zajistí velmi dlouhý dojezd. Nový model přijde v Evropě na trh v roce 2024 a nabídne vysokou úroveň cestovního komfortu.

Další informace
 

30.10.2023 Pochvala od autoklubu ADAC: ID.3 přesvědčil v dlouhodobém testu na 100 000 km

Vysokonapěťová sada akumulátorů nevykazuje žádné abnormality ani po uplynutí 2,5 roku. Softwarové aktualizace průběžně zvyšovaly rychlost nabíjení. Testovací řidiči vyzdvihovali schopnosti pro překonávání dlouhých vzdáleností a inteligentní plánovač tras.

pro elektromobily

Další informace
 

25.10.2023 Zapište si do diáře: Legendární GTI Treffen se uskuteční 26. až 28. července 2024 ve Wolfsburgu

Volkswagen vrací setkání fanoušků do sídla značky. V okolí stadionu fotbalového klubu VfL Wolfsburg je plánováno mnoho akcí pro komunitu GTI a fanoušky značky. Od roku 1982 organizované GTI Treffen se v roce 2024 přestěhuje od jezera Wörthersee ke Středoněmeckému průpravu.

Další informace
 

23.10.2023 Volkswagen uvádí na trh atraktivní modely Polo Limited a Golf Limited

Volkswagen Limited Edition přináší skvěle vybavené modely Polo a Golf za mimořádně výhodnou cenu. Polo Limited lze pořídit již za 399 900 Kč, Golf Limited začíná již od 529 900 Kč. Zákazníci mohou využít také výhodné financování od společnosti Volkswagen Financial Services.

Další informace
 

18.10.2023 Velká modernizace modelů ID.4 a ID.5: Nový informační a zábavní systém s intuitivním ovládáním a nový elektrický pohon s vyšším výkonem i hospodárností

Nové modely lze již objednávat: Vylepšené elektromobily ID.4 a ID.5 se zcela novým konceptem ovládání a novým pohonem. Výkonnější a hospodárnější: Nový elektrický pohon modelů ID.4 a ID.5 poskytuje až o 60 kW vyšší výkon a podle metodiky WLTP umožňuje dojezd až 556 km3. Atraktivní poměr cena/výkon: Ceny zůstávají konstantní a začínají od 1 435 900 Kč.

Další informace
 

2.10.2023 Značka Volkswagen připravuje své výrobní závody na budoucnost

Přidělení výroby jednotlivých modelů německým výrobním závodům značky Volkswagen je naplánováno do roku 2028. Alokace modelů podle platforem sníží složitost výroby. Efektivnější rozdělení modelů mezi výrobní závody přispěje spolu s vyšší efektivitou samotné výroby k realizaci výkonnostního programu „ACCELERATE forward | Road to 6.5“.

Další informace
 

26.9.2023 Komfortní cestování v novém modelu ID.7 s prémiovými sedadly ergoActive

Nová generace sedadel pro vozy VW dokáže cíleně namasírovat a poprvé také aktivovat skupiny svalů v oblastech páteře a pánve. Automatická klimatizace v sedadle měří teplotu a vlhkost, přizpůsobuje nastavení a zajišťuje příjemné klima. Vývoj prémiových sedadel ergoActive probíhal ve spolupráci s organizací „Aktion Gesunder Rücken“ (AGR – „Akce zdravá záda“).

Další informace
 

21.9.2023 Volkswagen osobní vozy představuje své nové ambasadory: Natálii Kotkovou a Petra Lexu

Obě nové tváře značky Volkswagen osobní vozy mohou řidiči potkávat na cestách za volantem oblíbených SUV s logem VW. Česká Miss World 2016, modelka a influencerka si zamilovala atraktivní SUV kupé Volkswagen Taigo. Zpěvák a frontman hudební skupiny Slza cestuje mezi koncerty v prémiovém SUV Volkswagen Touareg.

Další informace
 

19.9.2023 Volkswagen slaví světovou premiéru nové generace modelu Tiguan

Nová generace modelu Tiguan1 přijíždí na start s pokrokovými technologiemi a charismatickým designem. Nové plug-in hybridní pohony umožňují dojezd cca 100 km výhradně na elektřinu a rychlé nabíjení stejnosměrným proudem. Nový interiér s přehledně uspořádaným digitálním panelem sdružených přístrojů „Digital Cockpit“, displejem informačního a zábavního systému, průhledovým displejem a voličem jízdních zážitků nabízí intuitivní ovládání a zohledňuje konkrétní požadavky zákazníků. Nový systém regulace podvozku „DCC Pro“2 s adaptivními tlumiči zajišťuje jako technologie z vyšší třídy maximální komfort a současně i nejvyšší agilitu.

Další informace
 

18.9.2023 Volkswagen osobní vozy otvírá půjčovnu elektromobilů ID. for all

ID. for all: firmy, podnikatelé i fyzické osoby si mohou zapůjčit elektromobil z rodiny ID. již od 899 Kč/den. Vozový park půjčovny nabízí nové ID.3, SUV ID.4 a SUV kupé ID.5. Zájemci si mohou elektromobil rezervovat on-line prostřednictvím formuláře.

Další informace
 

11.9.2023 Volkswagen představil v Locarnu koncepční vůz ID.X Performance

Vize zcela elektrické sportovní limuzíny s pohonem všech kol o výkonu 411 kW/558 k. Dynamický celkový dojem díky mnoha sportovním prvkům v exteriéru a interiéru. Premiéra na Setkání ID., které organizují fanoušci v kantonu Ticino.

Další informace
 

8.9.2023 Volkswagen spouští předprodej nového modelu ID.7

Manažerskou elektrickou limuzínu ID.7 lze nyní objednávat ve verzi Pro s využitelnou kapacitou akumulátorů 77 kWh a dojezdem až 618 kilometrů (WLTP). Nové ID.7 Pro s rozsáhlou sériovou výbavou stojí 1 569 900 Kč. Do konce letošní roku budou do předprodeje zařazeny také varianty Pro S a GTX.

Další informace
 

4.9.2023 Sportovní, elektrický, emocionální - Volkswagen představuje koncepční vůz ID. GTI Concept

Mobilita pro všechny: Volkswagen vystavuje na IAA MOBILITY své rozsáhlé produktové portfolio pro dnešek i zítřek. Thomas Schäfer, předseda představenstva značky Volkswagen: „Naše nové směřování je patrné v celé šíři, ať se jedná o vozidla poháněná elektromotorem, spalovacím motorem, nebo hybridním systémem.“ Světová premiéra studie ID. GTI Concept1: Emocionální značka GTI bude mít svou elektrickou budoucnost. Snadno přístupná značka: V expozici Open Space na náměstí Odeonsplatz navazuje Volkswagen dialog s návštěvníky.

Další informace
 

3.9.2023 Koncern Volkswagen prezentuje své plány pro budoucnost a sází na výraznější zaměření na design

Oliver Blume, který je již jeden rok předsedou představenstva, představí zásadní výsledky nového směřování koncernu Volkswagen a vytyčí budoucí strategii v oblasti designu. Design bude mít celopodnikový význam od prezentace společnosti přes produkty až po digitální nabídky. Precizněji definované designové principy směřují k vyšší kvalitě designu a výraznějšímu odlišení značek. Strategie designu sází na další vývoj etablovaných modelových řad, technologicky průkopnické elektromobily a produktové ikony koncernu Volkswagen. Šéfdesignéři značek budou v užším kontaktu s příslušným předsedou představenstva. Studie elektromobilů Volkswagen ID. GTI Concept1) a CUPRA DarkRebel2) jsou výhledem do elektrické budoucnosti. Šéf koncernu Volkswagen Oliver Blume: „Dobrý design je zásadním faktorem k tomu, abychom naše zákazníky nadchli. Díky výraznějším designovým identitám budeme vytvářet markantní produkty a zvyšovat diferenciaci značek. V oblastech exteriéru, interiéru i digitální prezentace. Koncern Volkswagen bude společností, v níž hybnou sílou bude design.“

Další informace
 

1.9.2023 Otevřený, inkluzivní, bezbariérový: Volkswagen zve k diskuzím na IAA MOBILITY

Mobilita pro všechny: S rozsáhlým produktovým portfoliem pro dnešek i zítřek se mohou zájemci seznámit na mnichovském náměstí Odeonsplatz. Značka bude ve své expozici Open Space s mottem #OneFuture prezentovat svou tvůrčí vůli pro společnou, rozmanitou budoucnost. Zábavní program od 5. do 10. září: bezplatný vstup, panelové diskuze, komorní koncerty.

Další informace
 

31.8.2023 „Business Class“ v podání značky Volkswagen:
Nový Passat Variant slaví světovou premiéru

Volkswagen představuje novou generaci s působivým aerodynamickým designem, vysokou kvalitou a novými hospodárnými pohony. Dva nové plug-in hybridní pohony umožňují dojezd cca 100 km2 výhradně na elektřinu a poprvé i rychlé nabíjení stejnosměrným proudem nabíjecím výkonem až 50 kW. Přístrojová deska s velkými displeji a přehlednou strukturou menu zohledňuje požadavky zákazníků značky Volkswagen. Vysoká úroveň cestovního komfortu díky velkorysému vnitřními prostoru, účinné protihlukové izolaci, novým sedadlům a nové regulaci podvozku „DCC Pro“3 dodávané na přání.

Další informace
 

19.7.2023 Volkswagen představil před 10 lety první elektrické modely

Elektromobily e-Golf a e-up! měly světovou premiéru na IAA 2013. Volkswagen vytvořil během 10 let nejširší portfolio elektromobilů na trhu. Zákazníci profitují z dlouhodobého zaměření značky Volkswagen na hospodárné pohony, snižování emisí CO2 a úspěšnou realizaci strategie ACCELERATE.

Další informace
 

14.7.2023 Nový Volkswagen Touareg lze již objednávat

Vlajková loď značky přijíždí na český trh s nejnovějšími technologiemi a zdokonaleným prémiovým designem. Exteriér zaujme novými světlomety IQ.LIGHT – HD LED Matrix vpředu a červeně podsvíceným logem značky Volkswagen na zádi. Luxusnímu interiéru dominuje digitalizovaná přístrojová deska Innovision Cockpit.

Další informace
 

12.7.2023 Nový Passat Variant na posledních testovacích jízdách

Devátá generace modelu Passat bude větší, komfortnější a kvalitnější. MQB evo – nový evoluční stupeň modulární platformy pro vozy s motorem vpředu napříč umožňuje plug-in hybridním verzím dojezd až 100 kilometrů s výhradně elektrickým pohonem. Ještě více komfortu na dlouhých trasách poskytují vysoce kvalitní materiály, nová sedadla ergoActive a nová adaptivní regulace podvozku. Nová generace kokpitu a infotainmentu umožňuje intuitivní a přehledné ovládání

Další informace
 

7.7.2023 Volkswagen představuje nový T-Cross: Velká modernizace úspěšného kompaktního SUV

První fotografie a fakta o zdokonalené generaci, která bude uvedena na trh na začátku roku 2024. Kvalitnější materiály v interiéru, vnitřní design a technické prvky jsou reakcí na požadavky zákazníků. Na přání dodávaný asistenční systém „Travel Assist“ umožňuje částečně automatizovanou jízdu.

Další informace
 

15.6.2023 ID.7 nabízí dlouhý dojezd a mimořádnou hospodárnost díky vytříbené aerodynamice

Aerodynamický design umožní dojezd až 700 kilometrů2 (WLTP). Úzká spolupráce vývojářů a designérů přinesla součinitel aerodynamického odporu vzduchu cx = 0,23. Jemné ladění detailů v počítačových simulacích a aerodynamickém tunelu.

Další informace
 

15.6.2023 Poslední jízdy pro optimalizaci nastavení: Nový Tiguan s technologiemi z vyšší třídy a dlouhým elektrickým dojezdem

MQB evo – nový evoluční stupeň modulární platformy pro modely s motorem uloženým vpředu napříč – přináší do výbavy modelu Tiguan1 mnoho nových technologií. Úspěšný model vstoupí na trh s prvky výbavy z vyšší třídy, například se světlomety HD LED Matrix nebo novou adaptivní regulací podvozku. Nová generace kokpitu a infotainmentu nabídne intuitivní přehledné ovládání a vychází tak vstříc konkrétním požadavkům zákazníků. Světová premiéra na podzim; uvedení na trh v roce 2024.

Další informace
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen