Menu
Zavřít
 

8.9.2023 Volkswagen spouští předprodej nového modelu ID.7

Manažerskou elektrickou limuzínu ID.7 lze nyní objednávat ve verzi Pro s využitelnou kapacitou akumulátorů 77 kWh a dojezdem až 618 kilometrů (WLTP). Nové ID.7 Pro s rozsáhlou sériovou výbavou stojí 1 569 900 Kč. Do konce letošní roku budou do předprodeje zařazeny také varianty Pro S a GTX.

Další informace
 

4.9.2023 Sportovní, elektrický, emocionální - Volkswagen představuje koncepční vůz ID. GTI Concept

Mobilita pro všechny: Volkswagen vystavuje na IAA MOBILITY své rozsáhlé produktové portfolio pro dnešek i zítřek. Thomas Schäfer, předseda představenstva značky Volkswagen: „Naše nové směřování je patrné v celé šíři, ať se jedná o vozidla poháněná elektromotorem, spalovacím motorem, nebo hybridním systémem.“ Světová premiéra studie ID. GTI Concept1: Emocionální značka GTI bude mít svou elektrickou budoucnost. Snadno přístupná značka: V expozici Open Space na náměstí Odeonsplatz navazuje Volkswagen dialog s návštěvníky.

Další informace
 

3.9.2023 Koncern Volkswagen prezentuje své plány pro budoucnost a sází na výraznější zaměření na design

Oliver Blume, který je již jeden rok předsedou představenstva, představí zásadní výsledky nového směřování koncernu Volkswagen a vytyčí budoucí strategii v oblasti designu. Design bude mít celopodnikový význam od prezentace společnosti přes produkty až po digitální nabídky. Precizněji definované designové principy směřují k vyšší kvalitě designu a výraznějšímu odlišení značek. Strategie designu sází na další vývoj etablovaných modelových řad, technologicky průkopnické elektromobily a produktové ikony koncernu Volkswagen. Šéfdesignéři značek budou v užším kontaktu s příslušným předsedou představenstva. Studie elektromobilů Volkswagen ID. GTI Concept1) a CUPRA DarkRebel2) jsou výhledem do elektrické budoucnosti. Šéf koncernu Volkswagen Oliver Blume: „Dobrý design je zásadním faktorem k tomu, abychom naše zákazníky nadchli. Díky výraznějším designovým identitám budeme vytvářet markantní produkty a zvyšovat diferenciaci značek. V oblastech exteriéru, interiéru i digitální prezentace. Koncern Volkswagen bude společností, v níž hybnou sílou bude design.“

Další informace
 

1.9.2023 Otevřený, inkluzivní, bezbariérový: Volkswagen zve k diskuzím na IAA MOBILITY

Mobilita pro všechny: S rozsáhlým produktovým portfoliem pro dnešek i zítřek se mohou zájemci seznámit na mnichovském náměstí Odeonsplatz. Značka bude ve své expozici Open Space s mottem #OneFuture prezentovat svou tvůrčí vůli pro společnou, rozmanitou budoucnost. Zábavní program od 5. do 10. září: bezplatný vstup, panelové diskuze, komorní koncerty.

Další informace
 

31.8.2023 „Business Class“ v podání značky Volkswagen:
Nový Passat Variant slaví světovou premiéru

Volkswagen představuje novou generaci s působivým aerodynamickým designem, vysokou kvalitou a novými hospodárnými pohony. Dva nové plug-in hybridní pohony umožňují dojezd cca 100 km2 výhradně na elektřinu a poprvé i rychlé nabíjení stejnosměrným proudem nabíjecím výkonem až 50 kW. Přístrojová deska s velkými displeji a přehlednou strukturou menu zohledňuje požadavky zákazníků značky Volkswagen. Vysoká úroveň cestovního komfortu díky velkorysému vnitřními prostoru, účinné protihlukové izolaci, novým sedadlům a nové regulaci podvozku „DCC Pro“3 dodávané na přání.

Další informace
 

19.7.2023 Volkswagen představil před 10 lety první elektrické modely

Elektromobily e-Golf a e-up! měly světovou premiéru na IAA 2013. Volkswagen vytvořil během 10 let nejširší portfolio elektromobilů na trhu. Zákazníci profitují z dlouhodobého zaměření značky Volkswagen na hospodárné pohony, snižování emisí CO2 a úspěšnou realizaci strategie ACCELERATE.

Další informace
 

14.7.2023 Nový Volkswagen Touareg lze již objednávat

Vlajková loď značky přijíždí na český trh s nejnovějšími technologiemi a zdokonaleným prémiovým designem. Exteriér zaujme novými světlomety IQ.LIGHT – HD LED Matrix vpředu a červeně podsvíceným logem značky Volkswagen na zádi. Luxusnímu interiéru dominuje digitalizovaná přístrojová deska Innovision Cockpit.

Další informace
 

12.7.2023 Nový Passat Variant na posledních testovacích jízdách

Devátá generace modelu Passat bude větší, komfortnější a kvalitnější. MQB evo – nový evoluční stupeň modulární platformy pro vozy s motorem vpředu napříč umožňuje plug-in hybridním verzím dojezd až 100 kilometrů s výhradně elektrickým pohonem. Ještě více komfortu na dlouhých trasách poskytují vysoce kvalitní materiály, nová sedadla ergoActive a nová adaptivní regulace podvozku. Nová generace kokpitu a infotainmentu umožňuje intuitivní a přehledné ovládání

Další informace
 

7.7.2023 Volkswagen představuje nový T-Cross: Velká modernizace úspěšného kompaktního SUV

První fotografie a fakta o zdokonalené generaci, která bude uvedena na trh na začátku roku 2024. Kvalitnější materiály v interiéru, vnitřní design a technické prvky jsou reakcí na požadavky zákazníků. Na přání dodávaný asistenční systém „Travel Assist“ umožňuje částečně automatizovanou jízdu.

Další informace
 

15.6.2023 Poslední jízdy pro optimalizaci nastavení: Nový Tiguan s technologiemi z vyšší třídy a dlouhým elektrickým dojezdem

MQB evo – nový evoluční stupeň modulární platformy pro modely s motorem uloženým vpředu napříč – přináší do výbavy modelu Tiguan1 mnoho nových technologií. Úspěšný model vstoupí na trh s prvky výbavy z vyšší třídy, například se světlomety HD LED Matrix nebo novou adaptivní regulací podvozku. Nová generace kokpitu a infotainmentu nabídne intuitivní přehledné ovládání a vychází tak vstříc konkrétním požadavkům zákazníků. Světová premiéra na podzim; uvedení na trh v roce 2024.

Další informace
 

15.6.2023 ID.7 nabízí dlouhý dojezd a mimořádnou hospodárnost díky vytříbené aerodynamice

Aerodynamický design umožní dojezd až 700 kilometrů2 (WLTP). Úzká spolupráce vývojářů a designérů přinesla součinitel aerodynamického odporu vzduchu cx = 0,23. Jemné ladění detailů v počítačových simulacích a aerodynamickém tunelu.

Další informace
 

13.6.2023 Modernizovaný Volkswagen ID.3 nyní pořídíte za 999 900 Kč

Nový Volkswagen ID.3 ve verzi Life Pro lze pořídit již za 999 900 Kč vč. DPH. Výhodný operativní leasing od společnosti Volkswagen Financial Services s měsíční splátkou 13 416 Kč bez DPH. Modernizovaný elektromobil nabízí ještě vyšší kvalitu, komfort a bezpečnost.

Další informace
 

9.6.2023 Volkswagen nabídne českým zákazníkům 101 vozů jubilejní edice Polo GTI Edition 25

Speciální edice na oslavu 25. výročí sportovních hatchbacků Polo GTI. Na český trh zamíří symbolických 101 vozů Polo GTI Edition 25 z celkového počtu 2500 kusů. Polo GTI 2.0 TSI 7DSG 152 kW (207 k) s atraktivním paketem „Edition 25“ lze objednávat za 814 900 Kč.

Další informace
 

24.5.2023 Nové technologie, ještě více komfortu: Volkswagen představuje nový model Touareg

Zdokonalené SUV vyšší třídy vyniká high-tech funkcemi a systémy. Nový podvozek přesvědčí komfortem i sportovními výkony. Nová světla IQ.LIGHT HD LED Matrix promítají na jízdní pruh světelný koberec. Touareg R eHybrid1 s nejvyšším výkonem 340 kW (462 k) je i nadále prémiovou verzí této modelové řady. Spuštění předprodeje v České republice od 27. června 2023.

Další informace
 

18.5.2023 Ikona slaví narozeniny: Volkswagen představuje limitovanou speciální edici Polo GTI Edition 25

Volkswagen uvede na trh u příležitosti jubilea Polo GTI2 s rozsáhlou sériovou výbavou a specifickými designovými prvky. Sériová výbava zahrnuje mj. sportovní podvozek, uzávěrku diferenciálu XDS a světlomety IQ.LIGHT LED Matrix. Jubilejní edice Polo GTI Edition 25 bude vyrobena v počtu 2500 exemplářů, pro český trh připadne 101 kusů. První Polo GTI3 oslavilo premiéru v roce 1998 a dnes je již považováno za sběratelský vůz.

Další informace
 

11.5.2023 První výhled na nové ID.7 GTX: Mimořádně výkonná limuzína s pohonem všech kol pro dálkové jízdy

Sportovní model bude mít světovou premiéru na konci léta na mezinárodním autosalonu IAA Mobility. Po modelech ID.42 a ID.53 bude ID.71 třetím modelem se zkratkou GTX. GTX ztělesňuje elektromobilitu a inteligentní sportovnost.

Další informace
 

2.5.2023 Volkswagen Group Technology sdružuje kompetence na cestě k postavení technologického lídra v oblasti elektromobility

Koncernový technologický dodavatel má na starosti klíčové technologie akumulátorů, nabíjení a elektrických komponentů a již dnes se u modelů na základě platformy MEB podílí na tvorbě přidané hodnoty 40 %. High-tech kompetence: V modelu Volkswagen ID.71 debutuje nový, vysoce hospodárný elektrický pohon APP550. Technickými komponenty divize Volkswagen Group Technology je vybaveno již více než 580 000 vozidel na platformě MEB.

Další informace
 

2.5.2023 Volkswagen nabízí SUV modely na úvěr s úrokem od 3,9 % a dalšími výhodami

Zákazníci mohou všechny nově objednané i skladové osobní vozy Volkswagen financovat úvěrem s úrokem již od 3,9 % p.a.
Značkový úvěr umožňuje flexibilní volbu parametrů dle požadavků klienta. Bonusem k výhodnému úvěru je značkový servis na 5 let zdarma.

Další informace
 

21.4.2023 Volkswagen Service: Jaro je tady a s ním i výhody

Sezonní servisní prohlídka připraví vůz na letní sezonu za 299 Kč. Volkswagen pneuservis all in: výběr, přezutí, vyvážení, uskladnění, likvidace. MyCard zlevní pravidelné úkony nebo nákup Originálního příslušenství. Servisní balíčky Volkswagen s aktuálním zvýhodněním 10 000 – 20 000 Kč.

Další informace
 

18.4.2023 Nový Volkswagen ID.3 je již k dispozici v předprodeji

Jeden z nejprodávanějších elektromobilů v Evropě je po modernizaci ještě atraktivnější. Zákazníci si mohou sestavit nové ID.3 podle vlastních představ v aktualizovaném webovém konfigurátoru. Vstupní cena nového modelu ID.3 začíná již od 1 110 900 Kč.

Další informace
 

17.4.2023 Mistr v hospodárnosti slaví světovou premiéru: Volkswagen ID.7 s dojezdem až 700 km2 (WLTP)

ID.7 je prvním elektromobilem Volkswagen pro vyšší střední třídu. Kombinace velmi dobré aerodynamiky a nové generace hospodárného pohonu zajišťuje dlouhý dojezd. První Volkswagen s novým konceptem zobrazování a ovládání. Mimořádná úroveň jízdního komfortu mj. díky nové klimatizaci, sedadlům s klimatizací Climatronic a masážní funkcí3 a panoramatické střeše z „chytrého skla“3 s nastavitelnou průhledností. ID.7 vstoupí na trh v Evropě a Číně na podzim 2023, Severní Amerika bude následovat v roce 2024.

Další informace
 

14.4.2023 Odpočítávání odstartováno: Světová premiéra modelu ID.7 proběhne 17. dubna současně v Evropě, Číně a Severní Americe

Světovou premiéru nového modelu ID.7 bude možné sledovat on-line. Budoucí vrcholný model rodiny ID. s velkorysým vnitřním prostorem, novým hospodárným pohonem a prémiovými technologiemi je předurčen pro globální trhy. Volkswagen zintenzivňuje elektrickou ofenzivu deseti novými modely ID. do roku 2026.

Další informace
 

13.4.2023 Nový pohon pro rodinu elektromobilů ID. nabízí vyšší výkony i hospodárnost

Výrazné zvýšení výkonu a točivého momentu. Další výhodou pro modely ID. je delší dojezd. Volkswagen začne nový pohon zavádět do výroby ve čtvrtém čtvrtletí 2023. Výrobu bude zajišťovat Volkswagen Group Components v Kasselu.

Další informace
 

6.4.2023 Testování nového modelu Volkswagen ID.7 je již téměř u konce

Budoucí vrcholný model ID. se postaví na start ve vyšší střední třídě v Evropě, Číně a Severní Americe. Nový elektrický pohon z vlastního vývoje umožní výrazné zvýšení hospodárnosti i výkonu. Dojezd až 700 kilometrů2 (WLTP). Koncept zobrazování a ovládání byl zdokonalen na základě zpětné vazby od zákazníků. Podvozek a interiér modelu ID.7 nabízí vysokou úroveň jízdního komfortu.

Další informace
 

6.4.2023 Techno Classica 2023: Volkswagen slaví 50 let modelu Passat

Volkswagen se zúčastní veletrhu historických vozů, který se koná ve dnech 12. až 16. dubna 2023 v Essenu. U příležitosti 50. jubilea modelu Passat vystaví Volkswagen Classic mimo jiné nejstarší zachovaný Passat na světě a Passat B1 Variant z rané fáze výroby.

Další informace
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen