Zajistěte si pro Váš Volkswagen rychlý internet – jednoduše a přehledně¹

Aby bylo možné využívat všechny aplikace ve voze, streamovat internetové rádio nebo vytvořit ve voze Wi-Fi hotspot, potřebujete mít zajištěný dostatečný objem dat pro eSIM kartu, která je pevně zabudovaná ve vozidle. Data si můžete pohodlně zajistit u našeho externího poskytovatele mobilních služeb Cubic Telecom. Náklady za data u všech dalších praktických služeb hradí společnost Volkswagen.

Výhody datových paketů od Cubic Telecom:

 • Wi-Fi hotspot ve vozidle - pro Vás i pro Vaše spolucestující a až pro osm koncových zařízení
 • Poslech internetového rádia a podcastů v průběhu jízdy
 • Datové pakety si lze jednoduše objednat z vozidla
 • Dokonalý přehled nad čerpáním dat a náklady
 • Zakoupení datového paketu a možnost jeho využívání v celé řadě evropských zemí

Předpoklady:

 • Váš Volkswagen musí být vybaven pevnou eSIM kartou
 • Pro vozidlo musí existovat aktivní licence na služby We Connect
 • Musí být provedena registrace na portálu Cubic
 • Musí být proveden proces identifikace Volkswagen Ident

 

Vysokorychlostní internet na cesty: 1 GB dat od Cubic Telecom zdarma

Využíváte ve Vašem voze služby z paketu We Connect Plus a chcete zábavní služby, jako např. streamování médií, posunout díky vysokorychlostnímu internetu na vyšší úroveň? Pak si vyberte vhodný datový paket, ke kterému nyní, jako nový zákazník získáte od společnosti Cubic Telecom 1 GB dat zdarma, pro streamování a surfování. Nabídka platí pouze do vyčerpání stanoveného množství.²


Máte-li pro Váš automobil aktivované služby We Connect, můžete se prostřednictvím Vašeho Volkswagen ID přihlásit na portál We Connect a vybrat položku menu Datové pakety & aktualizace. Následně budete přesměrováni na stránky našeho externího poskytovatele mobilních služeb Cubic Telecom. Po úspěšné registraci si pak z Vašeho automobilu můžete pohodlně objednat datové pakety, které Vám umožní stahovat data z internetu.

 

 • 2 GB na 30 dní: CZK 178,00
 • 5 GB na 90 dní: CZK 464,00
 • 25 GB na 365 dní: CZK 1.860,00


A takto to funguje: V části myVolkswagen pro zákazníky najdete v sekci "Moje vozidla a We Connect" u svých aktuálních vozidel s aktivní smlouvou We Connect Plus odkaz "Koupit objem dat přes Cubic Telecom". Odkaz na Cubic Telecom najdete také v aplikaci We Connect v nastavení vozidla v části "Datové balíčky". Zde budete přesměrováni na našeho partnerského poskytovatele mobilních služeb Cubic Telecom. Po úspěšném provedení první registrace u společnosti Cubic Telecom můžete v budoucnu datové balíčky v závislosti na vozidle a jeho výbavě přiobjednávat a připojovat se pohodlně také přes obchod In-Car Shop. 

1) Pro užívání služeb Car-Net je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, ke kterému má vytvořené uživatelské jméno a heslo. Stejné přihlašovací údaje použije při přihlášení ke službám Car-Net. Dále je nutné uzavřít separátní smlouvu se společností Volkswagen AG. Pro bezplatné využívání služeb po celou smluvní dobu je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci na portálu www.portal.volkswagen-we.com. Při pozdější registraci se zkracuje doba, po kterou mohou být služby bezplatně využívány. Využívání mobilních služeb online Car-Net Guide & Inform je možné pouze v kombinaci s navigačním systémem Discover Media nebo Discover Pro. Navíc je potřebné také koncové mobilní zařízení (např. chytrý mobilní telefon), které je schopné fungovat jako mobilní Wi-Fi hotspot. Alternativně je možné využít kombinaci funkce telefonního rozhraní Business a chytrého mobilního telefonu s podporou Remote SIM Access Profile (rSAP) nebo SIM karty s možností využití datových a telefonních služeb. Pomocí volitelného přístupového bodu CarStick LTE lze v kombinaci s navigačním systémem Discover Media rovněž zajistit bezproblémový přístup k internetu pro Váš navigační systém a v automobilu lze jeho prostřednictvím vytvořit mobilní Wi-Fi hotspot. Mobilní služby online Car-Net jsou přístupné pouze prostřednictvím stávající nebo separátní smlouvy mezi Vámi a mobilním operátorem a pouze v rámci pokrytí signálem mobilní sítě. V závislosti na tarifu podle platné smlouvy s mobilním operátorem mohou při přenosu dat z internetu - zejména v zahraničí - vznikat dodatečné náklady (např. za roaming). Při využívání mobilních služeb online Car-Net se proto důrazně doporučuje uzavřít s mobilním operátorem smlouvu s pevnou sazbou za datové přenosy. Pro využívání bezplatné aplikace We Connect je nutný chytrý mobilní telefon s podporovanou verzí operačního systému iOS nebo Android a SIM karta umožňující datové přenosy, ke které je uzavřena stávající nebo separátní smlouva s mobilním operátorem. Dostupnost služeb Car-Net se může v jednotlivých zemích lišit. Uvedené služby se uzavírají na dobu určitou a jejich obsah se může v průběhu trvání smlouvy měnit. Bližší informace o mobilních službách online Car-Net získáte na adrese portal.volkswagen-we.com nebo u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Informace o mobilních tarifech získáte u Vašeho mobilního operátora.

2) Předpokladem je registrace na portálu Cubic Telecom. Registrované vozidlo musí mít současně také platnou licenci na využívání služeb We Connect Plus a současně na paket služeb Streaming & Internet, které jsou k dispozici pouze v kombinaci s infotainment systémy Ready 2 Discover, Discover Media nebo Discover Pro. Registrace je pro každé vozidlo jednorázová, lze ji realizovat pouze pro vozidla bez dříve objednaných datových paketů a nelze ji přenést na jiný automobil. Aktivaci pro využití bezplatného objemu dat 1 GB je nutné provést ve lhůtě do 12 měsíců po převzetí vozidla a data musejí být vyčerpána nejpozději do 3 měsíců po aktivaci. Nabídka platí pouze do vyčerpání stanoveného množství. Pro využívání dat platí všeobecné obchodní podmínky pro Cubic Telecom, které najdete na adrese https://vw.cubictelecom.com/en/termsAndConditions.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen