Menu
Zavřít

Das WeltAuto
Prověřené, kvalitní a spolehlivé ojeté vozy.

Das WeltAuto je celosvětovým programem prodeje ojetých vozů značky Volkswagen.

Výhody
Das WeltAuto

Garantovaný stav kilometrů a původu vozu

Jsme si vědomi toho, že s koupí ojetého vozu může být spojena s řadou nástrah. Mezi nejčastější rizika patří stočený tachometr a zkreslené údaje o původu a historii vozu.

Za pomoci interních systémů koncernu Volkswagen prověřují prodejci Das WeltAuto u každého vozidla technický stav, servisní historii, možné právní vady a stav tachometru. Prodejci navíc v této oblasti úzce spolupracují se společností Cebia, jež je na českém trhu již více než 20 let leaderem v prověřování původu a historie vozidel. K vozu zakoupenému v Das WeltAuto obdržíte Cebia report, ve kterém je garantován stav tachometru, stáří vozu i potvrzení, že vůz není předmětem financování

Garance technického stavu

Každé vozidlo prodávané v síti Das WeltAuto je po technické stránce prověřeno v autorizovaném servisu prodejce. Za pomoci servisního technika je technický stav zhodnocen a veškeré údaje jsou zaznamenány v zápisu o technickém stavu motorového vozidla - tento dokument je vám při koupi vozu plně k dispozici. Prodejce Das WeltAuto garantuje technický stav vozidla při prodeji a zákazníkovi vždy poskytuje pravdivé, úplné a transparentní informace.

Výhodné financování a pojištění

Rozhodnete-li se pro vůz z našeho programu Das WeltAuto, máte díky úzké spolupráci s Volkswagen Financial Services možnost dosáhnout na výhodné nabídky financování. Konkrétní nabídka financování vámi vybraného vozu sestavená prodejcem s přihlédnutím k Vašim individuálním možnostem a potřebám je u nás standardem.

Záruka 12/24 měsíců

Pro ochranu před vzniklými náklady spojenými s případným selháním důležitých součástek a zařízením vozu po uplynutí tovární záruky pro vás máme záruku Das WeltAuto. Záruku v délce trvání až dva roky si můžete sjednat pro vozy se stářím až do sedmi let a do nájezdu až 200 000 km. Pokud si u nás pořídíte vůz do pěti let stáří a do nájezdu 150 000 km a využijete pro financování vašeho vozu vybrané typy finančních produktů od Volkswagen Financial Services, máte navíc nárok získat záruku úrovně Gold na jeden rok zdarma.

Individuální úprava vozu – autorizovaný servis

Součástí prodeje vozu je v rámci programu Das WeltAuto i představení nabídky autorizovaného servisu. K vozu, který si u nás koupíte, máte možnost dokoupit si originální příslušenství a díly, případně si nechat vůz upravit dle svých potřeb v autorizovaném servisu.

Oceňování a výkup

Přes program Das WeltAuto můžete vůz nejen koupit, ale zároveň své stávající vozidlo i prodat a nechat jej u obchodníka na protiúčet. Profesionálové z Das WeltAuto Vám věnují maximální péči při oceňování Vašeho vozu a nabídnou optimální řešení pro prodej. Krédem programu Das WeltAuto je individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Předváděcí jízda

Předváděcí jízda je důležitým nástrojem, který vám slouží k vyzkoušení jízdních vlastností a komfortu, který vůz poskytuje. Předváděcí jízdu ve zvoleném voze vám doporučujeme v každém případě absolvovat - ani při koupi ojetého vozu není výjimkou, že to, co vyhovuje jednomu, nemusí vyhovovat druhému. Kromě technických a jízdních vlastností je velmi důležitý i váš subjektivní pocit, vůz vám musí takříkajíc sednout. Předváděcí jízda je proto u prodejců Das WeltAuto naprostou samozřejmostí.

Technická příprava vozu před prodejem

Velký důraz klademe na to, abyste se při koupi ojetého vozu cítili stejně komfortně, jako kdybyste kupovali vůz nový. Stejně tak i v případě technické přípravy vozu před prodejem, která je velmi podobná předprodejnímu servisu u nových vozů.

Výměna vozu

Může se stát, i když to bývá skutečně jen velmi ojediněle, že po koupi vozu zjistíte, že vám vůz z nějakého důvodu nevyhovuje. Pro tento případ existuje řešení v podobě výměny vozu. Tuto možnost můžete využít do tří dnů od koupě při maximálním nájezdu 500 km. Po dohodě s prodejcem můžete vůz vyměnit za jiný, a to za stejně drahý nebo za dražší. Prodejce má právo nechat si uhradit náklady spojené s užitím vozidla a účtovat si administrativní poplatek, který však může být v maximální výši 1 000 Kč/den.

Záruka mobility

Záruka mobility platí na vozy z kategorií Roční vozy a Das WeltAuto, které pravidelně navštěvují autorizovaný servis dle podmínek výrobce, a její rozsah je stejný jako v případě nových vozů.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen