Menu
Zavřít

Fotbal
To jsme my

©UEFA

Volkswagen a UEFA EURO

EURO okénko Petra Čecha

Video komentář Petra Čecha přímo z Londýna.
Každý hrací den. Exkluzivně pro vás.

Zhlédnout video »

Rozhovory s našimi hráči

Zeptali jsme se, jaké vzpomínky je pojí právě s událostí EURO a koho tipují na letošního vítěze. Zajímá vás také, jací jsou řidiči a co si myslí o elektromobilitě?

Zhlédnout video »

UEFA Women’s EURO 2022

Women play football. #NotWomensFootball

Více informací »

EURO okénko Petra Čecha

Pravidelné video komentáře Petra Čecha k aktuálnímu dění na šampionátu UEFA EURO 2020.

Každý hrací den. Přímo z Anglie.

Plníme sny:
Match Ball Carrier zápasu Česko-Anglie


Volkswagen, oficiální mobility partner UEFA EURO 2020, připravil pro všechny fotbalové fanoušky exkluzivní soutěž. Hrálo se o hodně. VIP zájezd do Londýna za Petrem Čechem a unikátní příležitost stát se Official Match Ball Carrier zápasu Česko - Anglie 22. 6. 2021. Do soutěže se přihlásila spousta fotbalových nadšenců i talentů, vyhrát však mohl jen jeden. Do finále se nakonec probojovali 3 finalisti: Tereza Ella Adamcová, Vojta Ištok a Štěpán Rak. Čekal na ně vědomostní kvíz a souboj v Ranní show na Evropě 2 s Leošem Marešem. Bylo to napínavé do poslední chvíle, bitva v přímém přenosu trvala 25 minut!

Vítězem se stal zaslouženě Vojta Ištok, který má za sebou nezapomenutelný zážitek!

Výherce soutěže Vojta Ištok jako Official Match Ball Carrier zápasu Česko - Anglie 22. 6. 2021, ©UEFA

Setkání s Petrem Čechem v Londýně

Start Video

Video: Leoš Mareš předal Vojtovi hlavní výhru

Vojta Ištok a jeho semifinálové soutěžní video

Volkswagen Team
Jedeme v tom spolu

Pavel Kadeřábek

Rodák z Prahy se dlouhodobě zařadil mezi největší fotbalové stálice Česka. Po zisku českého titulu se Spartou vyrazil do Německa, v dresu Hoffenheimu si připsal již více než 150 bundesligových startů. Obránce s bezmála 50 zápasy za národní tým.

Ladislav Krejčí

Devětadvacetiletý záložník nastupoval během dospělé kariéry jen za dva kluby - italskou Boloňu a mateřskou Spartu. Na Apeninském poloostrově odehrál více než 80 zápasů v náročné Sérii A, na Letné se blíží magickému číslu 150. Nechyběl v české reprezentaci na evropském šampionátu 2016.

David Pavelka

Odchovanec Sparty se českým fanouškům zapsal do paměti především během tříletého působení v Liberci, odkud zamířil do turecké Kasımpaşy. V istanbulském celku se okamžitě zařadil mezi opory, nosil také kapitánskou pásku. V roce 2020 se vrátil na Letnou v pozici stabilního reprezentanta.

Petr Čech

Česká fotbalová legenda, rekordman v počtu startů za národní tým (124) a držitel mnoha dalších unikátních výkonů a sportovních ocenění. Vítěz Ligy mistrů a Evropské ligy, čtyřnásobný anglický šampión či bronzový medailista z evropského šampionátu. V současnosti člen nejvyššího sportovního vedení Chelsea FC.

Rozhovory s našimi hráči

„Partnerství se značkou Volkswagen je pro mě ctí a na letní evropský šampionát se i díky společným aktivitám nesmírně těším. Jako oficiální partner šampionátu může Volkswagen nabídnout fanouškům širokou paletu zážitků a já jsem rád, že čeští fotbaloví nadšenci se díky tomu mohou stát aktivní součástí velkého fotbalového svátku. Vyhlížím turnaj, který bude v mnoha ohledech revoluční. A těší mě, že budu jeho součástí.“

— Petr Čech

Všichni sdílíme stejné nadšení

Fotbal je víc než 22 hráčů na hřišti. Jsme to my všichni, kdo vyznáváme týmového ducha a sdílíme stejné nadšení ze hry. Nezáleží na tom, jaký kdo jsme a odkud pocházíme. Když se míč ocitne na hřišti, chceme být co nejblíž a prožít nádherných 90 minut s fotbalem. Tento výjimečný sport by nemohl existovat bez pravidel a hodnot, jako jsou rovnost, tolerance a úcta jednoho k druhému.

UEFA


Volkswagen je hrdým partnerem organizace UEFA a jejích národních turnajů, jejichž vrcholem je EURO 2020.

V rámci mistrovství zajišťujeme mobilitu plně elektrickými modely ID.3 a ID.4. S rodinou revolučních modelů ID. ukazujeme cestu k trvale udržitelné mobilitě s nulovými emisemi. Way to Zero není jen fráze, ale naše cesta k ochraně klimatu a k uhlíkové neutralitě do roku 2050.

Fotbalová škola Petra Čecha

Volkswagen je rovněž hrdým partnerem Fotbalové školy Petra Čecha, což je úspěšný letitý projekt jedné z největších fotbalových hvězd.

Již od roku 2006 umožňuje chlapcům i dívkám ve věku 7 až 15 let, kteří milují fotbal, prožít v mnoha směrech netradiční fotbalové soustředění, kde se nejen zlepší ve svých fotbalových dovednostech, ale i poznají nové kamarády a především se potkají s Petrem Čechem.

Fotbal. To jsme my!

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen