Menu
Zavřít

Obyvatel Paříže Alexandre Marie Absolutně elektrizující Paříž

Obyvatel Paříže Alexandre Marie Absolutně elektrizující Paříž

Lorem ipsum vix at error vocibus, sit at autem liber? Qui eu odio moderatius, populo pericula ex his. Mea hinc decore tempor ei, postulant honestatis eum ut. Eos te assum elaboraret, in ius fastidii officiis electram.

Alexandre Marie je otevřený, přátelský člověk. Každý den dojíždí se svým vozem e-up! přibližně 130 kilometrů a hovoří pravidelně s ostatními lidmi. Ty zajímá zejména to, jak se při cestování se svým elektromobilem cítí. Francouz na to vždy nadšeně odpoví: "Zkuste to, stojí to za to".

Zvědavost
je ten nejlepší impuls

Alexandre byl vždy zvědavý. Sám od sebe přiznává, že miluje objevování nových věcí. A protože musí denně cestovat z domova v Montigny-le-Bretonneux na jihozápadě Paříže za svou prací správce systému, je pro něj velmi důležité auto s ekonomickým provozem. Alexandre totiž ujede denně přibližně 130 kilometrů, což je zhruba 35 000 kilometrů za rok. 

"Důvodem pro změnu pro mě byla především otázka nákladů."

 

Teď, když Alexandre přešel na vůz s elektrickým pohonem, platí za nabíjení svého malého černého elektromobilu mnohem méně než předtím za benzin pro svůj automobil s konvenčním pohonem. A nemá ani žádné problémy s doplňováním energie: Baterii svého vozu e-up! doplňuje buď doma přes wallbox, nebo na parkovišti u zaměstnavatele.

Elektromobil jako hnací síla komunikace

Pro tohoto Francouze má elektromobil ještě jednu neocenitelnou výhodu. e-up! podporuje komunikaci. Nejenže vždycky zapřede hovor s ostatními lidmi na téma elektromobil, ale při cestování ve svém voze e-up! může nerušeně hovořit se svou ženou. 

"Často hovořím s ostatními lidmi o elektromobilitě."

 

Elektromobily jsou mnohem tišší i při jízdě po silnicích. Jsou často tak tiché, že chodci vůbec neslyší jejich motor. Z tohoto důvodu Alexandre někdy zastaví, aby chodcům vysvětlil, proč je jeho žihadlo tak neslyšné.

"Se svou ženou nyní pro krátké výlety do Paříže a okolí využíváme pouze e-up!."

Alexandre oceňuje kvality modelu e-up!.

Pro našeho obyvatele Paříže však existuje také výjimka, kdy upřednostňuje vůz s benzinovým pohonem. Přesněji v případě, když musí cestovat na delší vzdálenost. Je to například tehdy, když chce navštívit své rodiče v Pyrenejích vzdálených 900 kilometrů.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.