Menu
Zavřít

Obyvatel Amsterdamu Paul Juda Absolutně elektrizující Amsterdam

Obyvatel Amsterdamu Paul Juda Absolutně elektrizující Amsterdam

Pokud žijete v centru Amsterdamu, potřebujete při jízdě automobilem spoustu trpělivosti, protože v nizozemské metropoli s úzkými uličkami není mnoho prostoru. To neplatí v případě, že řídíte e-up! - podobně jako Paul Juda. Náhodou dostal příležitost vyzkoušet si elektromobil, který jej okamžitě přesvědčil.

e-Láska
na první pohled

Paul se v Amsterdamu narodil a v metropoli Holandska žije stále. Podle jeho názoru neexistuje lepší auto než e-up!. Pro tohoto muže z Nizozemska to byla láska na první pohled - elektromobil je tichý, lokálně neprodukuje žádné emise a navíc vypadá dobře. Kompaktní e-up! navíc poměrně hladce proplouvá hustou dopravou hlavního města.

"Je to trochu jako dovolená. Žádný hluk, žádné emise a atraktivní design - do auta jsem se okamžitě zamiloval."

Kompaktní, hospodárný, šetrný k životnímu prostředí:
e-up! má mnoho výhod

Paul vypráví, jak nervy drásající může být jízda v ulicích Amsterdamu. Vždy je nutné mít časovou rezervu. Další výzvou v centru Amsterdamu je nalezení volného parkovacího místa. Kompaktní e-up! je tak praktický ze dvou důvodů - jak při jízdě v hustém provozu tak i při hledání parkovacího místa. Další výhodou, kterou Paul zmiňuje, je, že město Amsterdam podporuje alternativní způsoby dopravy. V praxi to znamená, že řidiči elektromobilů dostanou finanční příspěvek a při pořízení nezaplatí žádné daně. Pro obyvatele Amsterdamu je e-up! proto ideální a v každém ohledu dobrou volbou.

Paul se přes noc stal majitelem vozu e-up!

Z Paulova bytu do advokátní kanceláře, pro kterou pracuje, jsou to přesně tři kilometry. Obvykle jezdí tam a zpět na kole - stejně jako většina lidí v cyklistickém hlavním městě světa. Když potom jede se svým vozem e-up! nakoupit, je vždy mile překvapen, jak velký jeho zavazadlový prostor ve skutečnosti je. e-up! je také velmi praktický pro spontánní sportovní aktivity. Koneckonců, kdo rád jezdí domů na kole zpocený po běhání nebo s mokrými vlasy po plavání?

"Následující den jsem se u prodejce zeptal, zda by nešlo získat e-up! protiúčtem za můj Golf."

 

Byla to náhoda, díky níž si mohl vyzkoušet jízdu v tomto malém žihadle s elektrickým pohonem. Prodejce Paulovi nabídl, že mu e-up! v rámci svých služeb půjčí. Jeho Golf totiž právě musel na servisní prohlídku. A protože Paul nikdy neřídil elektromobil, rozhodl se, že ho vyzkouší. Byl z něj okamžitě nadšen - dokonce tolik, že se následující den rozhodl, že svůj Golf vymění za e-up!. Od té doby se stal velkým fanouškem svého elektromobilu a nikdy nelitoval svého rozhodnutí: "Golf je skvělý, ale e-up! je prostě mě mnohem lepší auto."

Ve voze e-up! se nabijete energií a pohodou

Paul na voze e-up! oceňuje zejména pohodovou jízdu. Zjistil, že v elektromobilu jezdí mnohem předvídavějším způsobem. Důvodem je možná také to, že při opatrné jízdě můžete ušetřit energii. To není špatný vedlejší účinek.

"Při řízení elektrombilu jste klidnější a ohleduplnější."

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.