Zavřít

Partnerství Volkswagen #WeDriveSport

Partnerství Volkswagen #WeDriveSport

Sport nás všechny spojuje. Není důležité odkud pocházíte, ale kam chcete jít a čeho chcete dosáhnout. Rovnost, tolerance a úcta. To jsou hodnoty typické pro každý sport. Tyto hodnoty uznáváme i my.

#WeDriveFootball UEFA

Volkswagen je hrdým partnerem organizace UEFA a jejích národních turnajů, jejichž vrcholem bude EURO 2020.

#WeDriveFootball Fotbalová škola Petra Čecha

Volkswagen je rovněž hrdým partnerem Fotbalové školy Petra Čecha, což je úspěšný letitý projekt jedné z největších fotbalových hvězd.

Již od roku 2006 umožňuje chlapcům i dívkám ve věku 7 – 15 let, kteří milují fotbal, prožít v mnoha směrech netradiční fotbalové soustředění, kde se nejen zlepší ve svých fotbalových dovednostech, ale i poznají nové kamarády a především se potkají s Petrem Čechem.

#WeRun Volkswagen
Maraton Praha

Volkswagen je titulárním partnerem společnosti Prague International Marathon, běžecké ligy RunCzech a tradičního květnového maratonu Volkswagen Maraton Praha, který patří mezi nejkrásnější maratony na světě. České vytrvalostní běhy, podporované značkou Volkswagen, se řadí mezi světovou špičku, což potvrzuje sedm zlatých známek IAAF Gold Label od Mezinárodní asociace atletických federací, které Volkswagen Maraton Praha dosud získal - a těmi se může pyšnit jen několik závodů po celém světě.


Dále podporujeme

Plešouni
Elišky Podzimkové

Projekt Plešouni chce novým pacientům na dětské onkologii pomoci získat odvahu a připravit je na průběh léčby prostřednictvím animovaného seriálu Elišky Podzimkové. Seriál, který bude vysvětlovat všechny tyto důležité informace pro nové pacienty skrze animované pasáže a který se bude zdarma distribuovat do všech onkologických oddělení v celé ČR. Hravá forma obsahu by trochu odlehčila téma a zárověň bude doplněna o rozhovory s bývalými pacienty, kteří si celou věc prožili a můžou dodat odvahu a naději těm, kteří mají celý proces léčby ještě před sebou. Značka Volkswagen je hrdým partnerem tohoto projektu.


Nadační fond
Mathilda

Volkswagen podporuje Nadační fond Mathilda, který pomáhá osobám s těžkým zrakovým postižením. NF Mathilda přispívá k realizaci projektů vzdělávání nevidomých a slabozrakých osob, zabývá se náročnou výchovou a výcvikem vodicích psů a vytváří podmínky pro seberealizaci mladých nevidomých umělců. Patronkou a zakladatelskou Nadačního fondu Mathilda je hraběnka Mathilda Nostitzová.


Volkswagen Club

Vášeň pro vozy značky Volkswagen, současné i historické, spojuje členy Volkswagen clubu. Pod jeho křídly je sdruženo již více než 8000 registrovaných fanoušků a příznivců značky. Volkswagen club spolupracuje s 9 kluby, zaměřenými na jednotlivé modely značky Volkswagen. Volkswagen club oficiálně zahájil svou činnost v listopadu 2015 s podporou importéra vozů Volkswagen v České republice. První společný sraz Volkswagen clubu se uskutečnil ve dnech 26. až 28. srpna 2016 v areálu letiště Hosín u Českých Budějovic. Motto akce znělo "auta - tradice - lidé".

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen