Menu
Zavřít

We Upgrade
Naprogramován pro Vaši budoucnost

 

To nejlepší pro Vaši budoucnost.
I dodatečně

We Connect² představuje Váš vstup do nejnovější generace mobilních služeb online a služeb v řadě modelů Volkswagen. K dispozici máte řadu služeb We Connect, od začátku na přání online. Po jednorázové aktivaci a přihlášení Vaším Volkswagen ID bude díky We Connect Váš běžný den nejen příjemnější, ale také pohodlnější. Nová je pro Vás přitom možnost aktivovat svůj Volkswagen pro vybrané nové funkce i po zakoupení vozidla. Možnost dodatečného individuálního přizpůsobení zcela podle Vašich potřeb. A zcela jednoduše ve Vašem obchodě In-Car Shop v systému infotainmentu nebo v obchodě We Connect Webshop. Zde si můžete jako hlavní uživatel We Connect zobrazit funkce "We Upgrade"[@DIS_VX35] aktuálně dostupné pro své vozidlo a pořídit si je pohodlně přímo online.

Váš Volkswagen se nikdy nepřestane učit: Funkce We Upgrade pro nový Golf

Adaptivní tempomat ACC s prediktivní regulací rychlosti5: Udržuje vaši vzdálenost. A rychlostní limity.


Automatická regulace odstupu ACC (Adaptive Cruise Control) s prediktivní funkcí udržuje Vámi nastavenou konstantní rychlost až do 210 km/h. Pokud se Váš Golf přiblíží k vozidlu před Vámi, ACC automaticky upraví rychlost (v mezích systému) a tím udržuje nastavenou bezpečnou vzdálenost mezi vozy.

Hlasové ovládání4: "Ahoj Volkswagen"


Váš Volkswagen Vám rozumí. Oslovením "Ahoj, Volkswagen" zahájíte přirozený dialog - umožní Vám bezpečné a pohodlné ovládání vybraných funkcí telefonního rozhraní, médií a navigace. Stačí si jen pro Váš infotainment systém Ready 2 Discover¹ nebo Discover Media aktivovat hlasové ovládání a celou řadu funkcí Vašeho vozu můžete ovládat svým hlasem. V závislosti na modelu a výbavě vozu lze pomocí hlasových pokynů ovládat celou řadu funkcí vozidla. Můžete se tak plně soustředit na situaci na vozovce a jízda automobilem se v budoucnosti promění na ještě příjemnější zážitek.

App Connect³: Přenese aplikace do Vašeho vozu


Díky rozhraní App-Connect lze vybrané aplikace a data z Vašeho chytrého mobilního telefonu paralelně zobrazit ve Vašem zorném poli na displeji infotainment systému Vašeho vozu Volkswagen, kde je lze pohodlně a přehledně ovládat. Lze tak jednoduše přistupovat například k hudbě, zprávám, navigačním mapám nebo audioknihám. Volkswagen podporuje tři rozhraní, které přinášejí celou řadu možností - Apple CarPlay™, Android Auto™ od Google a MirrorLink®. Rozhraní Apple CarPlay™ a Android Auto™ od společnosti Google lze po aktivaci přes We Upgrade používat v kombinaci s navigačním systémem Discover Media a Ready 2 Discover také bezdrátově. Aby nebyla odváděna pozornost řidiče od řízení, je povolené spustit v průběhu jízdy pouze certifikované aplikace.

Light Assist: Neoslňuje. Téměř za žádných okolností


Díky regulaci dálkových světel Light Assist se noční jízdy v novém voze Golf dostanou do zcela nového světla. Kamera za předním sklem snímá světla protijedoucích i vpředu jedoucích automobilů. Light Assist pak v rámci daných možností zajistí automatické přepínání dálkových a potkávacích světel. Vozovka před vozem tak bude vždy optimálně osvětlena.

 

Ambientní osvětlení s možností volby více barev: Pro Váš vnitřní klid

 

Váš nový Golf získá punc individuality. Rozšíření základní verze ambientního osvětlení interiéru umožňuje individuální volbu barvy podle Vaší nálady. Na výběr máte až 30 barevných odstínů. Ať už se při cestování v osvětlené metropoli nebo v hluboké tmě mimo město rozhodnete pro jakýkoliv barevný tón, při každé jízdě vytvoříte pro sebe i pro Vaše spolucestující novou, zcela individuální atmosféru.

Přehled funkcí We Upgrade pro Váš Volkswagen

Zde získáte první nezávazný přehled, které vybrané funkce "We Upgrade" lze zásadně dodatečně aktivovat ve Vámi zvoleném vozidle. Obecně musí být ve vozidle k dispozici technické funkce a hardwarové vybavení potřebné pro příslušný "We Upgrade". Chcete-li zjistit, které funkce jsou k dispozici konkrétně pro Váš Volkswagen, navštivte prosím svůj obchod In-Car Shop systému infotainmentu nebo We Connect Webshop. Zde si může hlavní uživatel zobrazit a pořídit funkce "We Upgrade" dostupné pro Vaše vozidlo.

Golf 8 a varianty modelů Ostatní modely podporující We Connect
Navigace Bude k dispozici později
Hlasové ovládání Bude k dispozici později
App-Connect Bude k dispozici později
Automatické přepínání dálkových světel Light Assist -
Ambientní osvětlení (až 30 barev) -
Automatická regulace odstupu ACC -

1) Pro užívání služeb We Upgrade je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, uzavřenou platnou smlouvu pro využívání služeb We Connect a ověření vlastnictví vozu, které znamená přiřazení uživatelského účtu ke konkrétnímu vozidlu. Dále je nezbytně nutné, aby vozidlo bylo vybavené technickými funkcemi a hardwarem potřebným pro služby a funkce We Upgrade. Funkce We Upgrade pro dané vozidlo si jeho hlavní uživatel může prohlédnout v infotainment systému pod položkou menu In-Car Shop. Pro placené produkty z nabídky We Upgrade musí být v internetovém obchodě We Connect Webshop https://shop.volkswagen-we.com jednorázově zadán a uložen způsob platby. Funkce aktivované prostřednictvím služeb We Upgrade jsou vázány k vozidlu a nelze je přenést do jiného automobilu.

2) Pro užívání služeb We Connect je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, ke kterému má vytvořené uživatelské jméno a heslo. Stejné přihlašovací údaje použije při přihlášení ke službám We Connect. Dále je pro služby We Connect, resp. We Connect Plus nutné uzavřít separátní smlouvu se společností Volkswagen AG. Pro bezplatné využívání služeb We Connect Plus po celou smluvní dobu je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci na portálu www.portal.volkswagen-we.com. K tomuto účelu je možné využít také aplikaci Volkswagen We Connect, která je k dispozici v AppStore nebo v Google Play Store. Při pozdější registraci se zkracuje doba, po kterou mohou být služby bezplatně využívány. Využívání mobilních služeb online We Connect je možné prostřednictvím integrovaného připojení k internetu. Náklady spojené s datovými přenosy v Evropě v rámci pokrytí signálem mobilní sítě s výjimkou služeb "Streaming & Internet" a jednotlivých In-Car aplikací nese společnost Volkswagen AG. Pro využívání služeb "Streaming & Internet", jednotlivých In-Car aplikací, stejně jako wifi hotspotu, mohou být placená data zajišťována externím mobilním poskytovatelem "Cubic Telecom" a využívána v rámci pokrytí signálem mobilní sítě v mnoha evropských zemích. Informace o podmínkách, cenách a podpoře v jednotlivých zemích získáte na adrese https://vw.cubictelecom.com. O podmínkách pro Českou republiku se prosím informujte u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Alternativně je možné využívat internetové rádio nebo streamování médií prostřednictvím mobilního zařízení (například chytrého mobilního telefonu), které podporuje funkci mobilního wifi hotspotu. V tomto případě jsou příslušné služby přístupné pouze na základě stávající nebo separátní smlouvy mezi Vámi a mobilním operátorem a pouze v rámci pokrytí signálem mobilní sítě. V závislosti na tarifu podle platné smlouvy s mobilním operátorem mohou při přenosu dat z internetu - zejména v zahraničí - vznikat dodatečné náklady (např. za roaming). Pro využívání bezplatné aplikace We Connect je nutný chytrý mobilní telefon s podporovanou verzí operačního systému iOS nebo Android a SIM karta umožňující datové přenosy, ke které je uzavřena stávající nebo separátní smlouva s mobilním operátorem. Dostupnost služeb We Connect a We Connect Plus v popsaných paketech se může v jednotlivých zemích lišit. Smlouva na využívání těchto služeb se uzavírá na dobu určitou a obsah služeb se v průběhu trvání smlouvy může měnit, případně může být omezen. Bližší informace získáte na adrese www.volkswagen-we.com nebo u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Informace o mobilních tarifech získáte u Vašeho mobilního operátora.

3) Rozhraní App-Connect podporuje technologie  Apple CarPlay™, Android Auto™ a MirrorLink®. Aby nebyla odváděna pozornost řidiče od řízení, je povolené spustit v průběhu jízdy pouze certifikované aplikace. Vezměte prosím na vědomí, že v této souvislosti nemusí být některé aplikace podporovány všemi třemi nabízenými rozhraními a že podpora jednotlivých technologií se může lišit v závislosti na zemi, ve které jsou využívány. Informace o kompatibilitě chytrých mobilních telefonů s rozhraním Apple CarPlay™ najdete na adrese https://www.apple.com/de/ios/carplay/, s rozhraním Android Auto™ na adrese https://www.android.com/intl/de_de/auto/ s rozhraním MirrorLink® na adrese https://mirrorlink.com/

4) Hlasové ovládání (online) je v současné době k dispozici v následujících jazycích: němčina, angličtina (GB a USA), francouzština, španělština, čeština a italština.

5) ACC je funkční v rozsahu rychlostí od 30 km/h do 210 km/h. Tento rozsah rychlostí se může lišit v závislosti na trhu. Nastavenou rychlost můžete kdykoli změnit pomocí daného tlačítka na volantu. Pokud zabrzdíte, funkce se zruší. Pokud zrychlíte, bude ACC po dobu akcelerace pozastaveno, po sundání nohy v plynového pedálu bude funkce ACC pokračovat. Pokud máte připojený přívěs, ACC působí méně dynamicky. Pokud automatické zpomalení pomocí ACC není dostatečné, ACC vás vyzve k dalšímu brzdění prostřednictvím zprávy na přístrojovém štítu. Kromě toho se rozsvítí červená výstražná kontrolka a zazní výstražný tón. Inteligentní technologie ACC nemůže překonat fyzické limity a pracuje výhradně v mezích systému. Zvýšený komfort spojený s využitím této funkce vás nikdy nesmí svádět k tomu, abyste při řízení vozu nějak riskovali a chovali se v rozporu s pravidly silničního provozu (např. nedrželi za jízdy volant).

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen