Zavřít

Přehled o vozidle.
Vše, co potřebujete vědět

Přehled o vozidle.
Vše, co potřebujete vědět

Ležíte v posteli a hlavou se Vám honí myšlenky: Zhasnul jsem světla? Zamknul jsem dveře? Naštěstí si s tím již nemusíte dělat starosti. Stačí, když se podíváte do aplikace ve Vašem chytrém mobilním telefonu. Ten Vám následující den také ukáže, kde je Váš vůz zaparkovaný. A před tím, než se vydáte na cestu, Vás rovněž informuje o stavu vozidla nebo o blížícím se termínu servisní prohlídky. Jen řídit musíte ještě sami.

Digitální palubní kniha

 

Ve Vašem novém voze Golf můžete využívat celou řadu funkcí a možností. Palubní literatura je proto k dispozici ve třech zdrojích - v tištěné formě, v elektronické podobě na internetu, a navíc také jako předinstalovaná aplikace přímo v infotainment systému Vašeho vozu. V digitální palubní literatuře velmi rychle najdete přehledné a srozumitelné odpovědi na Vaše otázky buď interaktivně a jednoduše přes internetový portál služeb We Connect, nebo přímo v infotainment systému Vašeho vozu.

Dveře & světla

 

Pomocí funkce Dveře a světla se můžete ujistit, že dveře Vašeho vozu Volkswagen jsou zamčené a parkovací světla jsou zhasnuta. Stačí jeden pohled a získáte uklidňující pocit jistoty.

 

Jízdní data

 

Funkce Jízdní data analyzuje Vaše jízdní chování a poskytuje informace například o průměrné spotřebě paliva.

Poloha parkování

 

Služba Poloha parkování Vám ukáže, kde se Váš automobil nachází. Stačí se jen jednou dotknout displeje Vašeho chytrého mobilního telefonu. Aplikace Vám případně také ukáže, jak se k vozidlu nejrychleji dostanete.

Stav vozidla

 

K dispozici máte všechny podstatné údaje o vozidle, ať jste kdekoli. Například zbývající dojezdová vzdálenost, aktuální stav počítadla kilometrů nebo upozornění, že je nutné dobít baterii vozu.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen