Zavřít

Navigace. Jízda s ještě větší předvídavostí

Navigace. Jízda s ještě větší předvídavostí

Jste na cestě a čas, kdy máte být v cíli se krátí? Pak se nemusíte starat o situaci v dopravě. Váš Volkswagen Vás totiž v reálném čase upozorní na dopravní komplikace, nehody či práce na silnici a podle toho také upraví trasu Vaší jízdy. A poté, co dojedete do cíle, stačí jen aktivovat proces parkování a bezhotovostně zaplatit.

Informace v reálném čase

 

Díky informacím v reálném čase* bude Váš navigační systém ještě inteligentnější: Praktické funkce jako dopravní informace online, výpočet trasy, aktualizace navigačních map nebo vyhledávání zvláštních cílů Vám zajistí vždy přehled. Na základě neustále aktualizovaných dat budete dostávat užitečné pokyny a do cíle pojedete vždy po té nejvýhodnější trase.

* Dostupnost informací je zajištěna v rámci pokrytí signálem mobilní sítě příslušného mobilního operátora.

Parkovací místa

 

Pohodlně a bez stresu si vyhledáte veřejná parkoviště ve Vaší blízkosti. Infotainment systém ve Vašem voze Volkswagen Vám zobrazí také informace o cenách, kapacitě a otevírací době, a navíc Vás rychle a efektivně navede k vybranému cíli.

 

Čerpací a nabíjecí stanice

 

Nechte si zobrazit rychlý přehled čerpacích stanic a nabíjecích stojanů na trase Vaší jízdy, a to včetně aktuálních informací o cenách, otevírací době a obsazenosti.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen