Menu
Zavřít

Komfort. Přesně na míru Vašim potřebám

Komfort. Přesně na míru Vašim potřebám

Potřebujete jet autem, ale klíč od něj má Váš partner? Nechte si ho jednoduše poslat na Váš chytrý mobilní telefon. Po nastoupení do vozu se pak díky personalizaci v mžiku aktivují Vaše osobní nastavení. Budete se prostě cítit jako doma, a to i při cestě do kanceláře: Stačí jen, když řeknete „Odvez mě do práce“ a Váš Volkswagen spustí navigaci. Rozumí Vám totiž lépe než kdykoli v minulosti. Je to prostě týmová práce.

Nezávislé topení online

 

Za chladného počasí si auto předehřejete ještě v době, kdy snídáte. Pomocí aplikace We Connect můžete také jen stanovit čas odjezdu. Služba nezávislé topení online* pak zajistí, abyste nastoupili do příjemně vyhřátého vozu s odmraženými okny.

* Pouze v kombinaci s nezávislým topením, které je součástí volitelné výbavy.

 

Mobilní klíč

 

Adié hledání klíčů - Váš smartphone s funkcí mobilního klíče*

Váš Volkswagen vmžiku otevře a nastartuje. Pošlete další digitální klíče svým přátelům a rodinným příslušníkům a umožněte jim tak snadné používání svého vozidla. Prvních pět mobilních klíčů máte k dispozici zdarma, další mobilní klíče si můžete koupit přímo v obchodě In-Car Shop ve svém systému infotainmentu nebo v obchodě We Connect Webshop.

* K dispozici pouze s volitelným navigačním systémem "Discover Pro" (pro Passat, Arteon a Golf) nebo Discover Media (jen Golf) a v kombinaci s aplikací We Connect. Ze začátku je u modelů Passat a Arteon k dispozici pět bezplatných mobilních klíčů, u modelu Golf po pořízení funkce rovněž pět mobilních klíčů. Mobilní klíče si lze vyzvednout a využívat během prvních 4 let od uzavření smlouvy We Connect. Předpokladem pro předání mobilního klíče je ověření totožnosti odesílatele klíče na základě postupu Volkswagen Ident. Po instalaci v kompatibilním smartphonu má mobilní klíč platnost jeden rok, která je vázána na koncové zařízení.

Personalizace

 

Váš Volkswagen Vás pozná - a zcela automaticky a v závislosti na výbavě aktivuje Vaše osobní nastavení u řady systémů. Musíte si jen založit účet u VW a přihlásit se k němu ve vozidle. Při každém dalším nastoupení do vozu se pak automaticky provede nastavení sedadla, osvětlení, klimatizace, infotainmentu, navigace i asistenčních systémů. Je tak zajištěn maximální komfort v případě, že vozidlo využívá více řidičů.

Hlasové ovládání online

 

Online aktualizace volitelného hlasového ovládání zajistí jeho neustálé zlepšování. Hlasovými pokyny si můžete vybrat Vaši oblíbenou hudbu z internetu, zvolit Vaši oblíbenou hudební stanici internetového rádia nebo využít všechny výhody hlasového ovládání při intuitivním zadávání cíle do navigace. V novém Golfu lze navíc diktovat e-maily, příchozí e-mailové zprávy si můžete nechat nahlas přečíst a svým hlasem můžete ovládat Vaše In-Car aplikace - vše, aniž byste museli odvrátit pohled od vozovky.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen