Zavřít

Bezpečnost. Rychlá pomoc na vyžádání

Bezpečnost. Rychlá pomoc na vyžádání

Jedete do přírody a máte defekt pneumatiky? Je to jen zdržení. Místo abyste se stresovali, aktivujte pouze volání v případě poruchy a bude pro Vás zajištěna pomoc. V dobrých rukách jste i v případě, že Vaše vozidlo rozpozná nehodu. V kritické situaci bude totiž automaticky přivolána pomoc. Navíc Vám bude až do příjezdu vozu záchranné služby poskytována osobní péče přes telefon. Tak vypadá bezpečnost.

Služba nouzového volání v případě nehody

 

Prostřednictvím služby Nouzového volání Vám bude poskytnuta pomoc v kritické situaci. V případě vážné nehody, například dojde-li k aktivaci airbagu, bude automaticky přivolána pomoc. Jestliže Váš Volkswagen identifikuje nehodu, služba naváže spojení s centrem tísňového volání společnosti Volkswagen, které předá důležité informace záchranné službě. Spojení s centrem tísňového volání lze navázat také manuálně stisknutím příslušného tlačítka.

Volání v případě poruchy

 

V případě poruchy vozidla budeme rychle u Vás. Volání v případě poruchy aktivujete prostřednictvím stisku tlačítka; současně tím havarijní službě pošlete také svou aktuální polohu a data o vozidle. Náš odborník Vám následně pomůže zjistit příčinu poruchy nebo Vám v případě, že problém nelze vyřešit okamžitě, pošle mobilní servis.

 

Online alarm

 

Můžete být naprosto v klidu, protože Váš Volkswagen se o sebe umí postarat sám. V případě pokusu o vloupání do vozu dostanete prostřednictvím aplikace We Connect upozornění na Váš chytrý mobilní telefon nebo je Vám zaslána e-mailová zpráva.

 

* Pouze v případě, že je vozidlo vybavené alarmem.

Informování o oblasti & Informování o rychlosti

 

Díky službě Informování o oblasti budete mít Váš Volkswagen vždy pod kontrolou. Automaticky budete informováni v okamžiku, kdy Vaše vozidlo v určitou denní dobu přijede do určité oblasti nebo ji opustí. Služba Informování o rychlosti Vám pak umožňuje snadno aktivovat volitelný rychlostní limit, který by řidič Vašeho vozidla neměl překročit

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen